Zula Nişangah hilesi yani crosshair şuan güncel olarak çalışan ve piyasada oldukça az bulunan bir dosyadır. Çeşitli alternatifleri olmakla birlikte bu hileyi sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz.

Sizlere nişan alırken yardımcı olur ve aynı zamanda özelleştirilebilir seçenekleri ile istediğiniz renk ve büyüklükte ayarlayabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizi kolayca vurabilir ve üstünlük elde edersiniz.

Kullanımı;

  1. Aşağıda vermiş olduğum indirme linklerinden herhangi birinden dosyamızı indirelim ve indirdikten sonra masaüstüne çıkaralım.
  2. Masaüstüne çıkardıktan sonra “Nisangah_sonradangamer.com_.exe” adlı dosyamızı sağ tık yönetici olarak çalıştır yapalım.
  3. Program açıldıktan sonra klavyeden istediğiniz bir tuşu seçebilirsiniz tuş ayarla butonuna basmanız ve tuşu belirtmeniz yeterli.
  4. Ayarladığınız tuşun amacı ayarladığınız tuşa basınca program görünmez hale gelir ve crosshair gözükür.
  5. Program üzerinden crosshair büyüklüğünü, rengini ayarlayabilirsiniz.
  6. Program sayesinde awp tarz silahları dürbünsüz no-scope bile kullanabilirsiniz 🙂
  7. İyi oyunlar.

Aşağıya videolu anlatım ve indirme linklerini bırakıyorum nasıl yapıldığını ve nasıl kullanıldığını videodan izleyerek yapabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosyayı yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. Daha fazla zula hilesi veya başka oyun hilesi istiyorsanız bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayınız.

Videolu Anlatım

Download Linkleri:

download

Zula Nişangah Hilesi – Yandex Disk – 28.10.2019

download

Zula Crosshair Alternatif – Google Drive – 28.10.2019

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap