Merhaba Dostlar,
Wolfteam Hile’ si olan Ve Hileyapak’ın yapmış olduğu Real Envanter h1 adlı hileyi sizlere sunacağız yapımı ve emekleri için buradan HileYapak’ a teşekkür ediyoruz.

► YAZILI ANLATIM

İlk olarak aşağıdan vermiş olduğum indirme kısmından Wolfteam HileYapak Hile’ sini indirin. Ve indirmiş olduğunuz dosyayı masaüstüne çıkarın sağ tık yönetici olarak çalıştır yapın. Açılan Hile Yapak loaderden oyunlar seçeneğine basın ve Wolfteam’ ı seçin. Size bir uyarı gelecektir uyarı şu şekilde olacaktır;

Hile başlatılıyor İndirme başladı ve % sayıp tamamlandı yazacaktır ve tamamlanınca oyunun çalıştırılmasını bekliyorum yazacaktır bu şekilde yazınca Wolfteam’ı açın. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde siyah bir cmd ekranı gelecektir bu siyah ekran hileyapak enjectördür o geldiği zaman yine uyarı verecektir gelen seçeneğe tamam’ a basın. Oyuna girin ve tadını çıkarın hepsi bu kadar aşağıya videolu anlatım bırakıyorum oradan izlerseniz daha iyi anlarsınız. Her illegal yazılımda olduğu gibi bunda da ban riskiniz bulunmaktadır lütfen kullanırken bunu göz önünde bulundurun ayrıca kullanmadan önce lütfen sizin için önemi olmayan bir char yani karakterde deneyin ki içiniz rahat etsin. Abartmadığınız sürece ban yiyeceğinizi düşünmüyorum herhangi bir sorununuz olursa bu konu altından bildirirseniz sevinirim. Görüşlerinizi ve yardımlarınızı esirgemeyin ki diğer kullanıcılarımız da faydalansın bilgi paylaştıkça çoğalır.

Özelikler;
  1. Name Esp
  2. No Spread
  3. No Recoil 
  4. Real Envanter
  5. No Webon Sp
  6. Anti 0 hp
  7. Unlimited Ammo
  8. No Reload

► VİDEOLU ANLATIM

► Ekran Görüntüsü

Wolfteam HileYapak Hile Ekran Görüntüsü

Wolfteam HileYapak Hile Ekran Görüntüsü

► İNDİRME LİNKİ 

download

Google Drive

download

ZippyShare

download

Turbobit

download

HitFile

download

MediaFire

Ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın. Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap