Selam SonradanGamer.Com Takipçileri,

Bana gelen mailde bazı kullanıcılarımızdan Rainbox Six Siege hile isteği olmuş. Ben de sizler için araştırıp buldum oyunda size fark yaratacaktır.

Gelelim Özelliklerine 🙂

Değişkenlerinizi sadece Settings.ini dosyasında düzenleyebilirsiniz. Programı yeniden başlatmanız gerekmez. 

Etkinleştirmek / Devre Dışı Bırakmak için F2 tuşuna basın. Programdan Hızlı Çıkmak için F10 tuşunu kullanın. Geri tepme olmaması için farenin soluna ve farenin sağ tuşuna basmanız gerekir.

Hala geri tepme varsa, parametreleri kendiniz için ayarlamanız gerekir. 

Benim Ayarlarım :
– Ekran: 1920×1080 Fullscreen
– Mouse hassasiyeti: 2.698 DPI

► HİLENİN VİDEOSU

► HİLENİN İNDİRME LİNKLERİ

download

► ALTERNATİF LİNK

download

TOM CLANCY’S RAiNBOW SiX SiEGE NEDİR?

Tom Clancy’s rainbow six siege, son dönemde çıkan 5v5 aksiyon oyunları arasında en iyilerden bir tanesi diyebiliriz. Savunma ve saldırı olarak oyunun ana temelleri bulunmakta. Her bir bireyin farklı karakterler eşliğinde savaştığı bu oyun oldukça eğlenceli. Ayrıca oyunu diğer aksiyon oyunlarından farklı kılan ise her maç sonucu kişiyi ödüllendirmesi. Yani bu şu demek oluyor girdiğiniz her maçtan adeta eliniz boş dönmeyeceksiniz. Ubisoft Montrealtarafından geliştirilmiş ve  Ubisoft tarafından piyasaya sürülen bu aksiyon oyunu 2015 yılında çıkmıştır. Herkes tarafından oldukça beğenilen Tom Clancy’s Rainbow Six Siegeaksiyon tutkunlarının yanı sıra strateji tarzı oyun severlerin de dikkatini çekmeyi başardı. Girdiğiniz maçı kazanmak için rakiplerinizi alt etmeniz gerekecek. Rakibinizi alt etmek için çeşitli yollarla bunu yapabilirsiniz. Rainbow, size farklı karakterler sunarak farklı stratejiler uygulamanızı sağlıyor. Aksiyonun ve gerilimin bir dakika bile azalmadığı Rainbow da arkadaşınızla veya tek başınıza eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap