• Temp Mail Mod Apk
4.5

Temp Mail

Temp Mail Mod Apk Premium

Temp Mail Mod Apk Premium

Genel Değerlendirme

Sending
User Review
4 (1 vote)

Temp Mail Mod Apk, Privatix Limited tarafından geliştirilen bir android geçici eposta alma uygulamasıdır.

Yazışmalar, insanları insanlarla buluşturmak için hem geçmişte hem de çağımızda fazlaca kullanılacak olan iletişim yöntemlerinden birisidir. Tarihsel olarak, haberleri biyerden diğerine taşımak için insanları kullanmak ya da posta teslim etmek için kuşları kullanmak gibi pek çok farklı posta şekli olmuştur. Ancak insanlar bu formları kullanabilmek için hala el yazısıyla yazılmış mektupları kullandıkları zamandır. Teknoloji geliştikçe, pek çok yeni form tanıtıldı ve e-postanın yayınlandığı, insanların alışkanlıklarını değiştirdi.

İlginizi Çekebilir: GBWhatsapp APK 2021 AntiBan

Temp Mail Mod Apk Premium Sınırsız Geçici Eposta

Temp Mail Mod Apk Premium Sınırsız Geçici Eposta

Mesajın alıcıya ulaşması için bu kadar beklemeye ihtiyaç yoktur; her şeyin yapılması yalnızca birkaç saniye sürer. Google Gmail gibi ünlü uygulamaların beraberinde, kullanıcıların kullanabileceği pek çok başka e-posta uygulaması vardır. Yeni başlatılan ve çok beğenilen uygulamalardan biri T Mail – Geçici E-posta’dır . Bu uygulamanın pek çok özelliği vardır ve benzer uygulamalardan farklıdır, bu da onu pek çok insan arasında popüler kılmıştır. Uygulamanın sahibi olduğu özellikler, kullanıcı kullanmış olduğunuz diğer uygulamalarda bulunmayacaktır.

Temp Mail Mod Apk Premium Kullanımı

Önceki öncekilerden farklı olarak, bu uygulamayı kullanmak için, kullanıcıların uygulamada oturum açmak için bir hesaba ihtiyacı yoktur. Diğer pek çok uygulamada, kullanıcılar, kendisiyle ilgili uygulamaları kullanabilmek için bir hesaba kaydolmak mecburiyetinde kalırlar. Ancak uygulama için değil, bu uygulamayı kullanmak için bir hesap gerekli değildir. Uygulama, kullanıcıların başkalarıyla iletişim kurmak için kullanmaları için aktif olarak hesaplar sağlayacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı başlatın, bir mektup yazın, alıcının adresini girin ve gönder düğmesine basın, hepsi bu. Alıcı mektubu göz açıp kapayıncaya kadar alacak ve yalnızca birkaç dokunuşla işiniz bitti.

Temp Mail Mod Apk Premium Sınırsız Geçici Eposta

KURULUM

  • “tempmail-mod-apk-indir-sonradangamer.com” adlı dosyamızı size vereceğim bağlantıdan indirin.
  • İndirme işlemini tamamladıktan sonra cihazınıza yükleme işlemini gerçekleştirin.
  • Yükleme tamamlandıktan sonra dilediğinizce kullanabilirsiniz.
  • İlginizi Çekebilir: AdGuard VPN PRO APK İndir

indir

Temp Mail Mod Apk Premium İndirme linki 1

Temp Mail Mod Apk Premium ALTERNATİF LİNK

Temp Mail Mod ALTERNATİF LİNK

İlginizi Çekebilir: Spotify Music Premium Mod Apk indir 2021

Yeni mod apk ve hileler yakında gelecek  bizi takipte kamaya devam edin 🙂

Yorum Yap