Survival Simulator MOD APK, çıplak ve sadece taş çekiçle silahlanmış hiçbir yerin ortasından başladığınız birinci şahıs bir hayatta kalma oyunudur. Fikir, açlıktan ölmekten veya vahşi hayvanlar tarafından saldırıya uğramamaktan ve olabildiğince uzun süre hayatta kalmaktan kaçınmaktır.

Bu tür oyunlarda her zamanki gibi, başlangıç ​​yapmak için ilk şey ağaçları kesmek ve kayaları kırmaktır. Bu, daha sonra her türlü alet, silah, zırh ve diğer nesneleri yapmak için kullanabileceğiniz temel kaynakları sağlar. Metali eritmek için bir fırın, aletleri onarmak için bir örs, uyumak için bir yatak ve çok daha fazlasını yapmanız gerekir.

Survival Simulator’da bir şeyler inşa etmeye gelince, tonlarca olasılık var. Tek rahatsızlık, kendi evinizi inşa etmenin yanı sıra, bu adada yapacak başka bir şey olmadığıdır. Domuzu avlayabilirsiniz, ancak başka hayvan yoktur. Neyse ki, en son oyun güncellemeleri bu sorunları çözüyor.

Survival Simulator eğlenceli bir birinci şahıs hayatta kalma oyunudur. Tam olarak orijinal bir fikir olmamasına rağmen (aslında tam olarak buna benzer bir milyon oyun daha var), eğlenceli ve kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun İsmi: Survival Simulator
Oyun Versiyonu: 0.2.2
OBB istiyor mu: Hayır
Root istiyor mu: Hayır

Oyunun playstore linki: Survival Simulator

* MOD özellikleri *

  1. Düşman saldıramaz
  2. sınırsız para
  3. Cihazınızı İSTENMEYEN REKLAMLAR ile dolduran zararlı kötü amaçlı modlardan uzak durun! Para kazanmak için her zaman böyle kötü niyetli numaralar olmadan kaliteli hizmet veriyorum. Mutlu olmanızı istiyoruz, hedefimiz bu.

İlginizi Çekebilir: Dream Leauge 2021 Mod Menu APK

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Survival Simulator MOD APK

Survival Simulator MOD APK

Survival Simulator MOD APK

Survival Simulator MOD APK

İlginizi Çekebilir: Heroes Strike 75 Mod Apk

indir

⇓Survival Simulator MOD APK⇓ 

download

Survival Simulator MOD APK 04.02.2021

download

Alternatif Survival Simulator 04.02.2021

İlginizi Çekebilir: Among Us Mod Menu Apk

2 Yorumlar

Yorum Yap