Spotify Music Premium Mod Apk, Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz spotify ücretli bir uygulama bugün sizlere bedava kullanabileceğiniz premium spotify uygulamasını tanıtacağım.Spotify müzikleri bedava dinlemenizi mp3 olarak indirmenizi sağlar.Ayrıca müzik listesi yaparak istediğiniz zamanda dinleyebileceksiniz.Tekrar oynatabilir veya listenizi karışık dinleyebilirsiniz.

Spotify, dünyanın her yerinden her türlü çeşit müziği içerisinde barındıran büyük bir müzik platformudur. Spotify uygulaması sayesinde telefonunuzda ister yolda giderken isterseniz de oyun oynarken dilediğiniz gibi müzik dinleme talihine sahip oluyorsunuz. Uygulamada pop, caz, rock gibi bilindik türlerin yanında EDM, chill ve country müzik gibi dinleyeni çok fazla olmayan türlere ait hemen hemen bütün müzikler bulunuyor. Yeni çıkan her türlü müzik Spotify uygulaması sayesinde kolayca dinlenebiliyor. Tabi ki bu müziklere Türkçe müzikler de dahil. Spotify’da fiyatsız müzik dinleyebiliyorsunuz. Premium isimi verilen bir paket de var. Bu paket belirli kısıtlamaları ortadan kaldırıyor. Ancak siz hiçbir paketle uğraşmadan vereceğimiz kilitler açık apk dosyası sayesinde sınırsızca müzik dinleyebileceksiniz. Her şey yegenlerim için.

Spotify uygulamasında kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. Mesela işe giderken dinlemek istediğiniz müzikler “İş” isimi verilen bir oynatma listesine ilave edebilirsiniz. Aynı şekilde oyun oynarken dinleyeceğiniz müzikleri “Oyun” isimi vereceğiniz bir oynatma listesi ile derleyebilirsiniz. Ayrı olarak başka kullanıcılar tarafından oluşturulan müzik listelerine de ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz listeyi “Beğen” tuşuna basarak kendi listelerinizin arasına kayıt edebilirsiniz. Böylelikle hangi modda hangi müziği dinlemek isterseniz onu dinlersiniz. Yegenlerim, siz de Spotify uygulamasının tüm özelliklerinden fiyatsız bir şekilde yararlanmak ve kısıtlamalara maruz kalmamak için Spotify kilitler açık hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Hepinize keyifli dinlemeler diliyorum.

İlginizi Çekebilir: Valheim Shield Edition Hile

 

Spotify Music Premium Mod Apk indir 2021 Özellikleri ⇓ 

Unlocked Spotify Connect:
Seek FWD düğmesi bilgi çubuğuna / tablet moduna eklendi
Görsel reklamlar engellendi
Sesli reklamlar engellendi
Seeking Aktif.
Sınırsız karıştırma
Herhangi bir şarkı seçin
Aşırı ses aktif.
Yinelemeler etkinleştirildi

Spotify Music APK  Moded Hileli APK Resimler ⇓

İlginizi Çekebilir: Instagram Plus OGInsta Plus Apk

Spotify Music Premium  Ne Avantajları Var?

  • Spotify Connect’in kilidi kaldırıldı.
  • Replay kilidi kaldırıldı.
  • Video reklamlar engellendi.
  • Sesli reklamlar engellendi.
  • Son kalitede dinleyebilirsiniz.
  • İlginizi Çekebilir: MAD SKiLLS MOTOCROSS 2 Mod Apk

KURULUMU

  • Spotify v8.6.0.830 Mod sonradangamer.com.apk dosyamızı indirip telefonumuza kuralım ve uygulamamızı açalım.

indir

Spotify Music Premium Mod Apk

Spotify Music Premium Mod Apk İndirme linki 1

Spotify Music Premium Mod Apk ALTERNATİF LİNK

Spotify Music Premium Mod Apk ALTERNATİF LİNK

İlginizi Çekebilir: IDM Mod Apk (Lite) Android

Yeni mod apk ve hileler yakında gelecek  bizi takipte kamaya devam edin 🙂

2 Yorumlar

Yorum Yap