Dünyanın en keskin nişancısı olma şansını yakala. 

2 mil uzaklıktaki bir gömlek düğme üzerinde olan sivrisinek vurabilir misin? Keskin nişancı becerilerinizi geliştirmenin zamanı geldi. Kendini Sniper 3D Assassin için hazırla – dünyanın en iyi serbest atış oyunu. 

Tehlikeli suçluları azaltın ve dünya savaşındaki masum sivilleri suça ve teröre karşı koruyun. 

Bağımlılık yapan oyun, binlerce heyecan verici görev, ultra gerçekçi 3D grafikler ve en sürükleyici görevler, sizi sonsuz bir eğlence yolculuğuna çıkarmaya hazır. 

Çok sayıda heyecan verici özelliğe sahip, dünyadaki milyonlarca insanın Sniper 3D Assassin hakkında çıldırmayı durduramaması şaşırtıcı değil. 

Özellikler:
Sınırsız heyecan verici görevler: Teröristleri ortadan kaldırın, suçluları mükemmel bir şekilde vurmak, nükleer savaşları önlemek, hileli diktatörlüğü düşürmek, bozulmuş polislere ve tecrübeli haydutlara ve daha fazlasına karşı durmak. Zengin olmak ya da başarısız olmak ve ölmek için sözleşmelerini tamamla 🙂
En güçlü silahların engelini kaldırın: En iyi keskin nişancı silahlarından, saldırı tüfeklerine ve tabancalarından cephane, kapsamlar, kavrama, mermilerin kalibresi gibi en gelişmiş yükseltmelere kadar, artık hepsini geliştirmek senin elinde.
Her yerde oynayın: İşte ya da plajda o sıkıcı trende olsanız da, hatta dişçi randevunuzu bekliyor olsanız da, çekim becerilerinizi cep telefonunuzda uygulayabilirsiniz. 
Sınırlı veri kullanır: Veri tüketiminiz konusunda dikkatli. Endişelenme. Bu oyun eğlence konusunda yüksek, veri kullanımı konusunda da süper düşük.

Sorumluluk reddi: 
Sniper 3D Assassin ücretsiz bir oyundur, ancak gerçek para için yetişkinlere yönelik içerik ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar içerir. Bunu çocuklarınızdan ve küçük çocuklardan uzak tutmak isteyebilirsiniz.

⇓ MOD APK İNDİRME LİNKİ ⇓ 

⇓ MOD APK ALTERNATİF LİNK ⇓ 

 

 

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap