SCORE HERO MOD APK, 800’den fazla zorlu düzeyde KAHRAMANININ heyecanlı kariyerini keşfederken efsane olana kadar Pas ver, Şut çek ve gol at! Sürükleyici ve serbest akan 3B Score! Oynanışı aksiyonu kontrol faktöre imkan tanır. Savunmaları toplarla hassas bir şekilde ayır veya doksana şutlar çek, sana eşsiz bir mobil futbol tecrübesinin kontrolünü sunuyoruz.

Hemen ÜCRETSİZ indir ve oyna!

Score! Hero, doğru pozisyonlar yakalayıp gol atmaya çalışacağınız bir oyundur. Diğer futbol oyunlarından aslında çok değişik bir yapıya sahip yegenlerim. Oyunda takımlar halinde mücadele yapıyorsunuz ancak bu sefer canlı canlı mücadelesi tamamiyle yönetmiyorsunuz. Oyun başladığı anda vakit durmuş bir halde oluyor, siz bu vaziyette en doğru hareketi yaparak gol atmaya çalışıyorsunuz. Mesela en yakınınızdakine pas atıyorsunuz ve şayet sizin takımınızdan birisi topu ayağına alabilmiş ise vakit tekrar duruyor ve bundan sonra tekrar akilane bir atış yapmaya çalışıyorsunuz. Son olarak gol attığınızda bölümü bitirmiş oluyorsunuz.

Şayet attığınız şutta top dışarı çıkarsa veyahut rakip takımdan birisinin ayağına gelirse pozisyonu kaybedip tekrar baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Ancak para hileli mod verdiğim için paranızı kullanarak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Ancak her vakit bu paranızı kullanmak işe yaramıyor zira rakip kalesinin dibine kadar gelseniz dahi çok uçuk bir pozisyondaysanız ne kadar tecrübe ederseniz deneyin gol atamıyorsunuz ve baştan başlamanız gerekebiliyor. Bu yüzden çok stratejik davranmanız gerekiyor, bol baht dilerim!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

SCORE HERO MOD APK – PARA HİLELİ

SCORE HERO MOD APK – PARA HİLELİ

SCORE HERO MOD APK – PARA HİLELİ

 OYUNUN TANITIMI AMAÇLI TRAİLER VİDEO

kurulum

  • “scoreheromod-sonradangamer.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.
  • Oyuna giriş yapın ve oyun içi elde edilebilecek TL ile satın alınabilecek özelliklerin tümünün kilidi açık olacaktır.
  • İlginizi Çekebilir: MONOPOLY MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

MOD ÖZELLİKLERİ

  • Paranız bitse bile istediğiniz herşeyi alabilirsiniz, oyunda para derdiniz asla olmayacaktır.
  • Enerji derdiniz olmayacak çünkü sonsuz enerji döngüsüne sahip olacaksınız.

indir

download

SCORE HERO MOD APK – 08.02.2021

ALTERNATİF LİNK

download

SCORE HERO MOD APK – ALTERNATİF LİNK – 08.02.2021

İlginizi Çekebilir: Epic Games Yeni iki Bedava Oyunu Belli Oldu (4 Şubat)

Yorum Yap