Reports Pro APK Instagram üzerinden engelleme yediğiniz veya sizlerin Instagram profilinize giriş yapanları herhangi bir ücret ödemeden bir şekilde öğrenebileceğiniz bir uygulamadır. Sözgelişi sizleri takip eden veya etmeyen kim olursa olsun engelleyen kişileri görebilecek ve sizlerin profilinize giren kişileri kilitler açık bir şekilde görebilirsiniz. Ayrı olarak bunlar ile kalmayıp etiketlendiğiniz resimlerden etiketleriniz kalktıysa, resimlerinizi beğenip ve beğenileri geri çekenleri, takipten çıkan kişiler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

 Reports Pro APK Uygulamanın özelikleri ;
 
– Sizleri engelleyen kişileri görme
– Profilinize bakan kişileri ziyaret eden kişileri görme
– Etiketlendiğiniz resimleri etiket geri çekildiyse görme
– Sizi takip etmeyen kişileri görme 
– Resminizden beğenisini geri alan kişileri görme
– Video resim başına düşen  beğeni yorum sayısı 
– En eski takipçileriniz vs.
 • Hesap Analizi
 • Takipçi Kazanç / Kayıp Takibi
 • Mesaj Sonrası Performansı
 • Nişan Takibi
 • Hayranlarınızla etkileşim kurun
 • Gönderilerinizi Optimize Edin ve Planlayın
 • En iyi Instagram arkadaşlarının kim olduğunu bul
 • Arkadaşlarından hangisi en çok mesajlarını beğendi?
 • Onları takip etmene rağmen arkadaşlarından hangisi seni takip etmiyor?
İlk önce rootsuz arkadaşlar aşağıda reports+ nın modlu sürümünü indirip  denesin kilitler açık olacaktır büyük ihtmal ile eğer cihazınız rootlu ise direk aşağıda verdiğim lucky patcher uygulamasını açıp uygulamayı bulup üstüne tıklayıp level yükseltme menüsünü seçip uygula diyip sizlere modladığı uygulamayı yüklemeniz yeterli olacaktır.
Aşağıda bulunan lucky patcher özel sürüm bazı özelikleri rootsuz da çalışmaktadır.

 

Not;

Alttaki modlu uygulamayı indirip deneyebilirler kesin çözüm aşağıda bulunmuş olan lucky patcher uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra Report+ yı seçerek Yama Menüsü adlı butona tıklayın ardından  Uygulamaiçi ve LVL emulasyonlarını destekleme yamasını seçerek çıkan ekranda en altta bulunan uygula butonuna tıkladıktan sonra reports+ ya giriş yapın ve etkileşim paketine tıklayarak satın alın para filan sizden kesilmeyecektir sadece profilinize bakan ve sizi engelleyenler sekmesinin kilitleri açılacaktır.

Reports Pro APK – Sizi Engelleyen Profilinize Bakanları Öğrenin

Reports+ Pro – Sizi Engelleyen Profilinize Bakanları Öğrenin

Uygulamayı indirmek için aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

Videolu Anlatım

İNDİRME LİNKİ-DOWNLOAD (23.12.2019 Günceldir)

download

Google Drive 23.12.2019

download

Dosya.Pro 23.12.2019

download

ZippyShare 23.12.2019

Yandex Disk 23.12.2019

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

12 Yorumlar

   • Selamlar, sanırım benden ötürü başaramadım, yardımını isteyebilir miyim
    Şimdiden çok teşekkür ederim

    • Hocam selam, reports+ pro uygulamasını kurduktan sonra android telefonunuza lucky patcher son sürüm indirmeniz gerekiyor.
     Lucky Patcher kurulduktan sonra Lucky Patcher açın ve oradan Reports+ uygulamasını bulun üzerine tıklayın.

     gelen seçeneklerden yama menüsünü seçtikten sonra uygulama içi ve lvl emülasyonlarına yardımcı yama seçeneğini seçin

     daha sonra gelen menüden lvl emülasyonu için yardımcı yama işaretleyin ve bir altında bulunan uygulama içi emülasyon için yardımcı yama seçeneğini seçin uygula diyin uygula dedikten sonra bir süre patch işlemi yapacaktır uygulama.

     O işlem bittikten sonra reports+ girin yeni profil ziyaretçileri kısmına girin yükselt seçeneğine basın

     3 seçenek gelir reportsdan size 12 aylık,6 aylık veya 1 aylık herhangi birini seçin ve basın bastıktan sonra ekranınıza lucky pather gülen suratlı bir ekran gelir uygulama için satın alma başlığı.

     bu öğeyi ücretsiz almayı dene? diye sorar evet seçeneğine basın o seçeneğe bastıktan sonra reports anamenüsüne gidin ve tekrar anamenüden yeni profil ziyaretçileri kısmına basın bu şekilde sahte satın alma yapmış ve kimler bakmış görebilirsiniz.

     lucky patcher üzerinden patch işlemini bir kez yapmanız yeterlidir. Profilinize kim baktığını görmek istiyorsanız her seferinde sahte satın alım işlem aşamasını yapmanız o işlemi yaptıktan sonra reports+ anamenüsüne dönmeniz ve tekrar yeni profil ziyaretçileri kısmına girmeniz gereklidir.

 • Uzun uzun anlattığın için minnettarım, dediklerini tek tek yaptım, en son satın alma kısmında gülen smiley çıkmadı.

  Fakat şöyle bir şey dikkatimi çekti, yama yaparken (dediğin yamayı ve sadece iki seçeneği seçtim ) uygula dediğimde şöyle bir hata verdi.

  Yama 1 Başarılı
  Yama 2 Başarılı
  Yama 3 Başarısız
  Yama 4 Başarısız

  Sanırım bu son iki ögeye başarısız dediği için satın alma kısmında gülen smiley çıkmadı, sizi çok uğraştırmak istemem, olmuyorsa benim telefonda bir sorun vardı muhtemelen, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Yorum Yap