“2018’in En Rekabetçi Oyunu” – Google Play’de Google Play’den
Gerçek Kriket 19’u İndirin Google Play’den
öncekinden daha büyük ve daha iyi.
3D Oyun ve Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu ile şimdi Android’in en otantik, eksiksiz ve gerçeküstü Kriket deneyimine hoş geldiniz – Real Cricket ™ 19.

GERÇEK ZAMANLI ÇOKLAYICI! 
SIRALANMIŞ – Kendi takımını oluştur (özel forma, logo ve yarasa çıkartması ile) ve diğerleriyle yarış.
UNRANKED – Bir Uluslararası, Master veya Premier Lig takımı seçin ve diğerleriyle rekabet edin.
ARKADAŞLARLA OYNAYIN – Oda oluşturun ve bir eşleşme için arkadaşlarınızı davet edin.

KAMPANYA MODU 
Takımınızı seçin ve herhangi bir test yapan takıma karşı bir tur oluşturun.

EN YENİLİKÇİ OYUN OYNA!
, Savunma Dengeli, Radikal ve Brute, kendilerine özgü kriket çekimleri ve saldırganlık düzeyleri ile her Dünya Kriket en iyi oyunlarından biri haline – İlk defa, Vuruş Türlerine sahip çeşitli batsmen ve oyun kendi tarzları arasındaki farkı hissetmek

Tercih TERCİH GÜNÜN ZAMANI! 
Sabah, Öğleden sonra, Akşam, Alacakaranlık ve Gece zamanlamaları arasında seçim yapın ve maç ilerledikçe farklı günler yaşayın.

ULTRAEDGE – SNICKOMETER VE HOTSPOT 
Hem Hotspot’u hem de Snickometreyi içeren ultra-öge inceleme sisteminin en gelişmiş teknolojisine sahip hakemler ve LBW taleplerini inceleyin.

YAĞMUR VE DUCKWORTH-LEWIS YÖNTEMİ
Hava durumu tahmin edilemez ve her an yağmur yağabilir. Mağazadaki en otantik kriket oyununda da durum aynı. Şimdi tüm maçın sonucuna öngörülemezlik

katan bir yağmur kısıtlamalı maç için Rain ve Duckworth-Lewis metodunu tanıtıyor AUTHENTIC STADIUMS
Mumbai, Pune, Cape Town, Melbourne, Londra, Dubai, Wellington ve Kolkata gibi en otantik canlı stadyumları deneyimleyin. Her stadyum benzersiz bir his sağlar ve diğerinden farklı bir deneyim sunmak için garanti edilir.

TÜM YENİ PRO 
KAMI Vuran oyuncu gözünden oynayın ve topun heyecanını 90 MPH’da size doğru attığını hissedin. Kendinizi forma sokun ve çok önemli anlarda sinirlerinizi gösterin!

TURNUVALAR
Real Cricket ™ 19’da Dünya Kupası, Asya Kupası, Şampiyonlar Kupası, Master Kupası, 19 Yaş Altı Dünya Kupası ve Hindistan Premier Ligi, Pakistan Süper Ligi, Bangladeş Premier Ligi, Big Bash Kriket ve Karayipler dahil olmak üzere Premier Ligleri dahil 16 Dünya Kriket Şampiyonası var Premier Lig

HİNDİSTAN PREMIER LEAGUE – OYUNCULAR 
İhalesi Kullanıcıların IPL Açık Artırma binasına kendi Dream XI’lerini kurmalarına ve Premier Lig tarihinin en çok rağbet gören kupasına katılmalarına izin veren dünyadaki tek Mobil Kriket Oyunu!

Test maçları
En uzun ve en saf Kriket formu, Real Cricket ™ 19’da, gerçek Eşleşme Koşulları ve Oynanış ile birlikte, Yeni yorum ve Saha Kurulumu seçeneklerinin yanı sıra Pembe Top Test Kriketinin altında size Gerçeküstü Oyun Kriketini oynamanın gerçek bir deneyimini yaşatıyor.

EN İYİSİNDE Pink Ball CRICKET SİMÜLASYONU olan ışıklar 
Zor anlarda sıkışıp kalsın. Artık bir dilim pastaya altı tane vurmak.

EŞSİZ OYUNCU YÜZLERİ, JERSEYLER & JERSEY NUMARALARI 
Eşsiz oyuncu yüzleri, arkada sayıları olan harika görünen takım formaları alın!

DRS & ÜÇÜNCÜ UMPIRE Şimdilik 
sınıfının en iyisi ve en otantik Karar İnceleme Sistemi dahil edilmiştir. Ayrıca, Run Outs ve Stumpings için Üçüncü Hakem tavsiyelerini tecrübe edin.

Bu uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar.

* İzinler: 
En iyi deneyimi sunmak için kullanıcılarımızdan bazı izinlere ihtiyacımız olacaktır:

GET_ACCOUNTS: Bu izin, Giriş, Başarılar ve Lider Tablosu dahil olmak üzere Google Oyun Oynama Hizmetlerine erişmek için gereklidir.

WRITE_EXTERNAL_STORAGE ve READ_EXTERNAL_STORAGE: Oyun sırasında oyun içeriğini önbelleğe almak ve okumak için bu izinlere ihtiyacımız var.

READ_PHONE_STATE: Çeşitli güncellemeler ve teklifler hakkında size uygun bildirimler sunmak için bu izne ihtiyacımız var.

ACCESS_FINE_LOCATION: Bölgenize özgü içerik sağlamak ve bölgelerin ihtiyaçlarını ve geri bildirimlerini daha iyi analiz etmek için konumunuzu tespit etmek için bu izne ihtiyacımız var.

RECORD_AUDIO: Multiplayer’da sesli sohbet özelliğini kullanabilmeniz için bu izne ihtiyacımız var.

⇓ HİLENİN İNDİRME LİNKİ ⇓ 

Boyut:64-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap