Puffin Web Tarayıcısı çok iyi ve çok hızlı. Kullanıcılar Puffin’in heyecan verici hızını yaşadıklarında, normal Mobil tarayıcılar onlara işkence gibi geliyor. Puffin Browser Pro, Puffin ailesinin premium sürümüdür. Reklam sponsorluğunda değildir ve reklamlar yoktur. 

Wicked Fast : Puffin, iş yükünü kaynakları sınırlı olan cihazlardan bulut sunucularına kaydırarak mobil taramayı hızlandırır ve kaynak gerektiren web sayfaları telefonunuzda veya tabletinizde çok hızlı çalışabilir. 

Protection Bulut Koruması : Puffin uygulamasından Puffin sunucusuna tüm trafik şifrelemelidir, yakındaki bilgisayar korsanlarının korumasıdır. Puffin ile güvenli olmayan herkese açık WiFi kullanmak güvenlidir, ancak çoğu tarayıcı için güvenli değildir. Kısaca puffin kullandığınızda verileriniz ve şifreleriniz güven altındadır.

🎥 Son Flaş: Bulut sunucularımızı geliştirmeye devam ediyoruz ve Flash oynatıcının en son sürümünü bulut üzerinden sağlıyoruz. 

Band Bant genişliğinizi kaydedin : Puffin web verilerini cihazınıza aktarmak için özel sıkıştırma algoritması kullanır ve normal web taramasında bant genişliğinin% 90’ını koruyabilir. (Flash içeriğinin veya videoların yayınlanmasının normal kullanımdan daha fazla bant genişliği gerektirdiğini lütfen unutmayın.) 

Özellikler: 
☆ İnanılmaz sayfa yükleme ve görüntü oluşturma hızı 
☆ Adobe Flash desteği (ayrıca Android 4.4+ sürümünde de çalışır) 
☆ Bulut için indir (dosya başına 1G’a kadar ) 
☆ Flash videolar ve oyunlar için tiyatro modu 
☆ Sanal trackpad ve gamepad 
☆ Araç çubuğu ve kenar çubuğu için renk teması 
☆ En hızlı JavaScript motoru
☆ Tam web deneyimi (masaüstü ve mobil görünüm)
☆ Gizli sekme: Uygulamadaki tarama etkinliklerinizi otomatik temizleme 
☆ Reklam Engelleyici 

 

⇓ HİLENİN İNDİRME LİNKİ ⇓ 

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap