"Büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır."

"Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, o, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı."

"Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, her zaman yüreğimiz de yaşayacaksın."

Pubg Mobile VnHax Vip Hile, Pubg Mobile için yapılmış ve devamlı güncelleğini koruyan güvenilir bir  programdır. Yeni ve güncellenmiş sürümdür içiniz rahat olsun.

 Kullanımı

İlk olarak Windows defender ve türevi programları devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyorum çünkü içeriğinde bulunan gamehack oyuna müdahale etmeyi amaçladığı için antivirüslerce virüs olarak algılanabiliyor.

Bu işlemi yaptıktan sonra aşağıda vermiş olduğum indirme linklerinden birini seçerek indirme işlemini yapınız. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra rar dosyasının içerisinde bulunan dosyaları masaüstüne çıkarın.

Masaüstüne çıkardığınızda 2 adet dosya ile karşılaşacaksınız. Birinin adı ” VnHaxVIPLoader.exe” Diğeri “Start Gameloop.exe”.

İlk olarak “VnHaxVIPLoader.exe” adlı dosyamızı sağ tık yönetici olarak çalıştır yapalım. Başarı ile çalıştırdıktan sonra ekrana gelen görüntüde “%” dolacaktır bu “%100” olana kadar bekleyin. %100 olduktan sonra diğer adıma geçeceğiz.

Evet %100 doldurduk ve şimdi “Start Gameloop.exe” adlı dosyaya sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır yapıyoruz ve karşımıza bir mesaj geliyor oyun tamamen açılana kadar o ekranı kapatmayınız. Oyun tamamen açıldıktan sonra “Ok” seçeneğine basmanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra “key” almak için bizi bir yerlere yönlendirecektir.

Mevcut sistemde 2 adet link yönlendirmesi yani link geçimi yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri başarı ile gerçekleştirirseniz size aktivitasyon kodunuzu yani “keyi” verecektir. Keyi başarı ile aldığınız an hilenin menüsü oyununuza gelecektir.

Menüden istediğiniz özellikleri seçerek ve abartmadan kullanarak hilenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Ne kadar abartırsanız o kadar ban yeme riskiniz artar lütfen dikkatli olun.

Eğer bu adımları başarı ile yapamadıysanız veya anlamadıysanız aşağı anlatım videosu bırakıyorum oradan izleyerek yapabilirsiniz.

 Videolu Anlatım

 Ekran Görüntüsü

Pubg Mobile VnHax Vip Hile 2019

 İndirme Linkleri
download

Pubg Mobile Vn-Hax Vip ZippyShare

download

Pubg Mobile Vn-Hax Vip MediaFire

download

Pubg Mobile Vn-Hax Vip Turbobit

download

Pubg Mobile Vn-Hax Vip HiTFiLE

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap