Pubg Mobile Vnhax Güncel Hile ile Pubg Mobile’ da rakiplerinizi alt edebilir ve onların korkulu rüyası olabilirsiniz nasıl mı? Bu hile devamlı güncelleğini koruyan ve kendini kanıtlamış  güvenilir bir  programdır.

►  Kullanımı

İlk olarak Windows defender ve türevi programları devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyorum çünkü içeriğinde bulunan gamehack oyuna müdahale etmeyi amaçladığı için antivirüslerce virüs olarak algılanabiliyor.

Bu işlemi yaptıktan sonra aşağıda vermiş olduğum indirme linklerinden birini seçerek indirme işlemini yapınız. İndirme işlemini gerçekleştirdikten sonra rar dosyasının içerisinde bulunan dosyaları masaüstüne çıkarın.

Masaüstünüze “VN HAX OLD UI” adlı bir klasör ve “VnHaxLoader-Win32-Shiping.out.exe” adlı dosyalar gelmiş olması gerekiyor.

Neden böyle oldu diye sorarsanız “VnHaxLoader-Win32-Shiping.out.exe” adlı dosya bazı 64 bit bilgisayarlarda çalışmayabiliyor. O yüzden 64 bit bilgisayarınızda çalışmaz ise “VN HAX OLD UI” adlı bir klasör içerisinde bulunan “VnHaxLoader-Win64-Shipping.exe” adlı dosyayı kullanınız.

Şimdi hile dosyamıza sağ tık yönetici olarak çalıştır yapalım ve % 100 dolmasını bekleyelim. Daha sonra oyunumuzu açalım bir mesaj ekranı ile karşılaşmanız gerekiyor o ekranı kapatmayın sizin oyununuz tamamen açıldıktan sonra “OK Yani Tamam” diyeceksiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra “key” almak için bizi bir yerlere yönlendirecektir.

Mevcut sistemde 2 adet link yönlendirmesi yani link geçimi yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri başarı ile gerçekleştirirseniz size aktivitasyon kodunuzu yani “keyi” verecektir. Keyi başarı ile aldığınız an hilenin menüsü oyununuza gelecektir.

Menüden istediğiniz özellikleri seçerek ve abartmadan kullanarak hilenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Ne kadar abartırsanız o kadar ban yeme riskiniz artar lütfen dikkatli olun.

Eğer bu adımları başarı ile yapamadıysanız veya anlamadıysanız aşağı anlatım videosu bırakıyorum oradan izleyerek yapabilirsiniz.

►  Videolu Anlatım

►  Ekran Görüntüsü

Pubg Mobile Vnhax Güncel Hile 26.09.2019

►  Hilenin İndirme Linkleri – Download
download

ZippyShare

download

MediaFire

download

Turbobit

download

HitFile

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

8 Yorumlar

Yorum Yap