Kazıların Gizli Yeri:

PUBG Mobil’de Gizli konumunu bulabileceğiniz bazı Yerler’i görelim. Bundan önce bir ağaç görmüş olabilirsiniz ve o ağacın orada gizli loot olabilir. Benzer şekilde,

Seviye 3 loot bulabileceğiniz bir sürü çok yer var. Bu kazı yuvaları kuş yuvasına benzer. Sadece bu kazı yerlerindeki gizli 10 yeri ziyaret edin ve lootunuzu toplayın.

Hafriyatın İlk 10 Gizli Yeri:

10 Kazı Yeri tüm ekibiniz için yağma loot verecektir. Bu yağma, herhangi bir uçaktan düşen drop gibi epik olacak. Bu ganimette neler bulabileceğinizi kontrol edin.

  • Seviye 3 Yelek ve Kask
  • Seviye 2 Kask ve Yelek
  • Seviye 2 veya 3 Torba paketi
  • El bombası
  • İşaret fişeği ve tabancası

Başka bir yer biliyorsanız, lütfen yorum atıp bize bildirin.

1. Kazının Gizli Yeri:

Bu konum Erangel Haritası Novo yakındır. Novo yakınlarında, Falcon yuvasını görmüş olabileceğiniz tepe noktası. Sadece tepeye gidip kulenin altına bakıp bu Kazayı göreceksiniz ve kazmak için tıkladığınızda yağma alacaksınız.

# 2 Gizli Konum:

Kazı için İkinci Gizli Yer Kalıntılardır. Erangel Harabeleri’nde suya yakın yüksek duvarları olan mağaraya giderseniz, o zaman bu yeri bulacaksınız. İçeri girmen gerekiyor ve sonra bu Kazı Yeri’ni bulacaksın. Kazı düğmesine tıklayın ve ganimetinizi toplayın.

# 3 Kazının Gizli Yeri:

Hafriyatın üçüncü yeri Rozok şehri yakınlarındaki tepe üzerindedir. Bu tepe aslında Erangel Haritası’ndaki Okul ve Rozok arasında. Bu tepeyi kontrol ederseniz, Kazıları bulup toplayabileceğiniz bir kulenin altındaki Kazı’yı bulacaksınız.

# 4 Gizli Konum:

Sonraki 4. kazı yeri  Cezaevi Erangle Haritası. Sadece Pink House’un yanına gidin ve bu Kazmayı bulacağınız küçük ahşap kulenin yanına bakın. Bu konumu Rozok gibi bulmak çok kolaydır, başka bir ekip oradaysa dikkatli olun. Sonra  ganimetinizi toplayabilirsiniz.

# 5 Gizli Konum:

Kazı için beşinci Gizli Yer Mylta powerdadır.. Mylta Power’ı ziyaret ettiyseniz, iki büyük  egzoz kulesi görmüş olabilirsiniz. Bu kazı  bunlardan birinin altında. Orayı kontrol ederseniz o zaman konumu alacaksınız. Sadece onu bul ve ganimetini topla.

# 6 Gizli konum:

6. kazı Gizli Yeri Feribot İskelesi’ne yakın küçük adada. Aşağıdaki resme bakın ve bu adayı ziyaret edin. Bu kazıyı kolayca yağmalamak için oldukça güvenli bir yer olduğunu söyleyebilirim. Çoğu zaman bu ada güvenli bir bölgede olacak. Sadece burayı ziyaret edin ve ganimetinizi toplamak için kazı yapın.

# 7 Gizli Konum:

Kazı için 7 numaralı Gizli Konum, Stalber Erangel Haritası’ndadır. Stalber’deki harabeler  açık duvar binasını ziyaret edin ve tam ortasındaki konumu göreceksiniz. Ganimetini toplamak için git ve Kaz.

# 8 Kazının Gizli Yeri:

8 .Kazı yerinin gizli yeri Erangel Harita Atış Poligonu Tünele yakındır. Bu yer tünel noktasının girişindeki bir ağacın yanındadır. Sadece kazıyı bul ve yağmayı topla.

# 9 Gizli Konum:

9 numaralı lokasyon, Erangel’deki Atış Poligonuna yakın, kaza yapan bir uçağa yakın. Düşen Düzlemin yerini biliyorsanız, o zaman haritaya bakıp Çekim Menzilinde yakınlaştırdığınızda bir işaret Mark bulacaksınız. Kazı yap ve ganimetini topla.

Kazı için #Final Gizli Yeri:

Bu son konum, PUBG Mobile’ın Vikendi Haritası. VIkendi haritasını oynarsanız, bu konumu roket fırlatıcısının altındaki Cosmodrome’da bulacaksınız. Öyleyse git ve kaz ve ganimetini topla.

► VİDEOLU ANLATIM

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap