PUBG Mobile Hile VnHax güncellenmiş sürümünü sizlerle paylağacağız. Bu hile rakiplerinize avantaj sağlayabilir,wallhack ile düşmanlarınızın yerini görebilir ve aimbot ile rakiplerinizi kolayca vurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programdan vurmasını istediğiniz noktayı işaretlemek mesela boyun,göğüs ve kafa seçilebilir. Bu sayede rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Ayrıca lootların yerini sizlere gösterir ve kolayca istediğiniz lootu binaya girmeden görebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

► HİLENİN YAZILI ANLATIMI

PUBG Mobile Hile VnHax v1.5.0 Sürümü Vnhax Bilgisayar Emulator için yapılmış harika bir hiledir. Hileyi başlatmadan önce Windows defender ve virüs programınızı kapatmanız gerekiyor. Kesinlikle içerisinde zararlı bir yazılım bulunmuyor sadece gamehack yani oyuna müdahale ettiği için virüs olarak algılanıyor.

Güncelleme : 11.09.2019

1-Oyunu Tencent Emülatörden Başlatın.

2- Oyuna giriş yapın.

3- Bilgisayarınıza göre seçim yapmanız gerekecek nedir bu seçim ? 32 bit veya 64 bit hangi versiyon kullanıyor iseniz vnhaxdan seçiminizi yapınız.

4-Vnhax reklamı gelecek ve link geçim işlemi yapmanızı isteyecektir.Geçtikten sonra çıkan sayfada key olacak yani uzun bir kod onu kopyalayıp programda olan gerekli yere yapıştırınız.

5-Bu işlemi tamamladıktan sonra hilenin menüsü karşımıza gelecektir. Eğer bu işlemi yapmazsanız hile açılmaz.

6- Hile menüsünden istediğiniz özellikleri seçin ve doya doya kullanmaya başlayın.

Güncelleme 28.07.2019 arkadaşlar eğer 10 dakikalık ban yerseniz Playerunknown’s Battlegrounds 10 Dakika Banından Kurtulma – 10 Min Ban Fix

adlı bağlantıya gidin ve işlemi uygulayın.

► HİLENİN MENÜSÜ

Pubg Mobile Vnhax Hile

Pubg Mobile Vnhax Hile

► HİLENİN VİDEOSU YENİ ANLATIM VİDEOSU

► HİLENİN İNDİRME LİNKİ

(Güncelleme 11.09.2019)

4 Alternatif Link

download

Yandex Disk

download

Google Drive

download

ZippyShare

download

MediaFire

WİNRAR PASSWORD : sonradangamer.com

Ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın. Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Eğer ben bu versiyonu kullanmak istemiyorum alışamadım derseniz vn-hax’ ın normal versiyonu var onu kullanabilirsiniz ona ulaşmak için PUBG Mobile Hile VnHax Bilgisayar Aimbot Wallhack Esp Speedhack 02.08.2019 adlı konuya gitmeniz gerekmektedir.

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap