PUBG Mobile Hile Magic Bullet güncellenmiş sürümünü sizlerle paylağacağız. Bu hile rakiplerinize avantaj sağlayabilir,wallhack ile düşmanlarınızın yerini görebilir ve aimbot ile rakiplerinizi kolayca vurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programdan vurmasını istediğiniz noktayı işaretlemek mesela boyun,göğüs ve kafa seçilebilir. Bu sayede rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Ayrıca lootların yerini sizlere gösterir ve kolayca istediğiniz lootu binaya girmeden görebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

► YAZILI ANLATIMI

Dosyanın Anlatımı videoludur oradan izleyerek yapınız! Explanation of the cheat file is made by watching video from there!

►  VİDEOLU ANLATIMI

► EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

PUBG Mobile Hile Magic Bullet

► İNDİRME LİNKİ-DOWNLOAD

download

Dosya.Pro

download

Yandex Disk

download

ZippyShare

 

Bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap