PUBG Mobile Hile Dego-Gh güncellenmiş sürümünü sizlerle paylağacağız. Wallhack, aimbot, esp, no recoil gibi özellikleri olan hilemizi kullanımınıza sunuyorum.

Bu hile rakiplerinize avantaj sağlayabilir,wallhack ile düşmanlarınızın yerini görebilir ve aimbot ile rakiplerinizi kolayca vurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programdan vurmasını istediğiniz noktayı işaretlemek mesela boyun,göğüs ve kafa seçilebilir. Bu sayede rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Ayrıca lootların yerini sizlere gösterir ve kolayca istediğiniz lootu binaya girmeden görebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

►  ANLATIM

Dego-Gh Bilgisayar Emulator için yapılmış harika bir hiledir. Hileyi başlatmadan önce Windows defender ve virüs programınızı kapatmanız gerekiyor. Kesinlikle içerisinde zararlı bir yazılım bulunmuyor sadece gamehack yani oyuna müdahale ettiği için virüs olarak algılanıyor.

Pubg Mobile  Daha sonra oyunumuzu yani Pubg Mobile’ a giriş yapalım ve lobide bekleyelim. İndirmiş olduğunuz rar dosyasını herhangi bir yere çıkartalım.

Rar dosyası içerisinden “Launcher.exe” adlı dosyayı açalım ve karşımıza dil seçenekleri gelecektir. stediğiniz dil seçeneğini seçin.

Bu işlemden sonra sizi bir siteye yönlendirecektir buradan anahtar key yani kod almamız gerekiyor. O linki geçin ve kodunuzu alın kopyalayın.

Programa yapıştırın ve hile menünüz otomatik olarak ekrana gelecektir. Menüden kafanıza göre istediğiniz özellikleri seçip tadını çıkarınız.

Güncelleme 08.10.2019

ÖZELLİKLER
 
✳️ Wall Hack
✳️ ESP
✳️ Line Color
✳️ Zombie Options
✳️ İtem Options
✳️ Team Color Options
✳️ No Recoil
✳️ Super Jump
✳️ Flying Car
✳️ Wall Jump
✳️ Shoot through wall
✳️ Speed Hack
✳️ Headshot 100%
ve dahası.

► VİDEOLU ANLATIM

► EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

Pubg Mobile Hile

► İNDİRME LİNKİ

(11.10.2019 Güncelleme-Update – Tüm Linkler Güncellendi Konu Günceldir  )

► Konunun Güncelliğini Koruması İçin Lütfen İndirdikten Sonra Buraya Yorum Atmayı Unutmayın.

download

Yandex Disk 11.10.2019 Güncel

download

HiTFiLE 11.10.2019 Güncel

download

TuRBOBiT 11.10.2019 Güncel

download

ZippyShare 11.10.2019 Güncel

Ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın. Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap