PUBG Mobile Hile Dego-Gh güncellenmiş sürümünü sizlerle paylağacağız. Wallhack, aimbot, esp, no recoil gibi özellikleri olan hilemizi kullanımınıza sunuyorum.

Bu hile rakiplerinize avantaj sağlayabilir,wallhack ile düşmanlarınızın yerini görebilir ve aimbot ile rakiplerinizi kolayca vurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programdan vurmasını istediğiniz noktayı işaretlemek mesela boyun,göğüs ve kafa seçilebilir. Bu sayede rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Ayrıca lootların yerini sizlere gösterir ve kolayca istediğiniz lootu binaya girmeden görebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

►  ANLATIM

Dego-Gh Bilgisayar Emulator için yapılmış harika bir hiledir. Hileyi başlatmadan önce Windows defender ve virüs programınızı kapatmanız gerekiyor. Kesinlikle içerisinde zararlı bir yazılım bulunmuyor sadece gamehack yani oyuna müdahale ettiği için virüs olarak algılanıyor.

Pubg Mobile  Daha sonra oyunumuzu yani Pubg Mobile’ a giriş yapalım ve lobide bekleyelim. İndirmiş olduğunuz rar dosyasını herhangi bir yere çıkartalım.

Rar dosyası içerisinden “DegoGH_2.0.34.exe” adlı dosyayı açalım ve karşımıza dil seçenekleri gelecektir. stediğiniz dil seçeneğini seçin.

Bu işlemden sonra sizi bir siteye yönlendirecektir buradan anahtar key yani kod almamız gerekiyor. O linki geçin ve kodunuzu alın kopyalayın.

Programa yapıştırın ve hile menünüz otomatik olarak ekrana gelecektir. Menüden kafanıza göre istediğiniz özellikleri seçip tadını çıkarınız.

Güncelleme 28.03.2020

ÖZELLİKLER
 
✳️ Wall Hack
✳️ ESP
✳️ Line Color
✳️ Zombie Options
✳️ İtem Options
✳️ Team Color Options
✳️ No Recoil
✳️ Super Jump
✳️ Flying Car
✳️ Wall Jump
✳️ Shoot through wall
✳️ Speed Hack
✳️ Headshot 100%
ve dahası.

► VİDEOLU ANLATIM

► EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

Pubg Mobile Hile

► İNDİRME LİNKİ

(28.03.2020 Güncelleme-Update – Tüm Linkler Güncellendi Konu Günceldir  )

► Konunun Güncelliğini Koruması İçin Lütfen İndirdikten Sonra Buraya Yorum Atmayı Unutmayın.

Rar Password : 123

download

Yandex Disk Güncelleme 28.03.2020

download

Mega.nzGüncelleme 28.03.2020

download

Alternatif Dosya.Pro 28.03.2020

Rar Password : 123

Ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın. Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

4 Yorumlar

 • hocam hata veriyor kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCP150.dll ve VCRUNTIME140.dll bulunamadı programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir diyor

  • Merhaba Hocam,
   Visual C++ Redist kütüphanelerini eksiksiz şekilde yüklemeniz gerekmekte. İki adet farklı çözüm bulunuyor ;

   64 bit sisteme sahip olan kullanıcılar hem 32 hem 64 bit’i kurmalı.

   Visual C++ 2017 Redistributable x64 (64 bit)
   Visual C++ 2017 Redistributable x86 (32 bit)
   Visual C++ 2015 Redistributable (64 bit ve 32 bit)
   Visual C++ 2012 Redistributable (Hem 64 hem 32 bit)
   Visual C++ 2013 Redistributable (Hem 64 hem 32 bit)
   Visual C++ 2010 Redistributable x64 (64 bit)
   Visual C++ 2010 Redistributable x86 (32 bit)
   Visual C++ 2008 Redistributable x64 (64 bit)
   Visual C++ 2008 Redistributable x86 (32 bit)

   Ya da Denetim masasından Windows Visual dosyalarını kaldır diyerek, ardından çıkan onar (repair) kısmına basarak çözmeyi deneyin.

Yorum Yap