Pubg Mobile Emulator Detected Bypass, Pubg mobile için yapılmıştır ve emülatör saptamasını ortadan kaldıran bir patch yani fix dosyasıdır.

Bu dosya ile birlikte anlatılanları yaptığınızda bilgisayardan oynadığınızda artık emülatörlerle eşleşmeyeceksiniz. Telefondan oynayan kullanıcılar ile eşleşecek ve rakiplerinize karşı üstünlük elde edeceksiniz. Şuan geliştirilmekte olan bypass yakında tüm emülatörler için çıkacak.

Sürüm: 1.0.2 Beta
Uyumlu emülatörler: LDPlayer 3.XX,  [Nox Player çok yakında …]
Uyumlu paketler: com.tencent.ig

Öğretici:

  1. İlk olarak aşağıda vermiş olduğum indirme kısmından bypass dosyamızı indirin.
  2. İndirdikten sonra Engellediğiniz tüm ana bilgisayarların engelini kaldırın.
  3. Ve bypass’ı etkinleştirmek için aşağıdaki videoyu izleyin (Öğretici video gibi adım adım)
  4. Video Süresi 16 Dakikadır ve tek tek öğretici bir şekilde devam etmektedir izleyip nasıl yapılacağını görebilirsiniz.

Pubg Mobile Emulator Detected Bypass Videolu Anlatım

Dikkat! :
Herhangi bir bypass riskinin olabileceğini unutmayın. Oyuna her yaptığınız müdahale bir risktir yani 3rd illegal müdahaleler ban yemenize sebep olabilir. İlk olarak sizin için önemi olmayan bir hesapta veya guest hesabında deneyiniz. Ban yeme riski tamamen size aittir. Oyun bypass işlemi veya hileler kolayca ban yemenize sebep olabilir.

Download Linkleri:

download

Emulator Detected Bypass Yandex Disk

download

Emulator Detected Bypass Google Drive

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

2 Yorumlar

Yorum Yap