Pubg Lite PC indirin, Windows bilgisayarınızda ayarları kısmadan, kasma sorunu yaşamadan Pubg Lite oynamanın keyfini çıkarın.

Aldığım istekler sonucunda abi Pubg Lite indirme linki paylaş diye baskı yaptınız aslında zaten mevcut kendi sitesi var indirmek için ama ben ekstradan sizleri kırmamak için bu paylaşımı yapmayı istedim. İndirme linki kendi resmi sayfasından olacak o yüzden indirirken içiniz rahat olsun.

Pubg Lite PC indirin, Windows bilgisayarınızda ayarları kısmadan, donma meselesi yaşamadan PUBG oynamanın keyfini çıkarın.

Pubg Lite PC indirilmeye açıldı, Hem de beleş ücretsiz! Pubg Litee sürümü PC’nize indirerek grafik ayarlarını kısmadan, donma meselesi yaşamadan, FPS artırmayla uğraşmadan akıcı PUBG oynamanın keyfini sürersiniz. Düşük sistem gereksinimine ihtiyaç duyan Pubg Lite PC sürümü, özgün PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS tecrübeninden çok değişik değil. Hem de Pubg Lite PC sürümünde özel şeyleri barındırarak hazırlanmış. ne duruyorsun Pubg Lite indir.

PUBG LITE Nedir?

Pubg Lite sürümü mobil oyuncuların hemen peşinden PC oyuncuları için indirilmeye açıldı. PUBG’nin düşük özellikli bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar için optimize edilmiş sürümü diyebilirim. Daha beta mertebesinde olan PUBG Lite PC sürümünde PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS tanıtıldığında ilk oynanabilir harita olan Erangel’da oyuncular bir araya geliyor. Kurgusal bir ada olan Erangel, Nükleer santral, batık şehir, bataklık, dağlarla kaplı alanlar ve daha bir hayli yerden oluşuyor. Şu anda oynanabilir tek harita bu ancak ilerleyen aktüellemelerle yani updateler ile yeni haritalar ve oyun modlarının ilave edeceği geliştirici tarafından paylaşıldı. Oyun modları demişken, PUBG Lite’da üçüncü şahıs perspektifi (TPP) modunda solo (tek) duo (çift), squad (takım olarak) oynama seçeneği sunuluyor.

PUBG LITE PC Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8,10, 64-bit
  • İşlemci: Core i3 2.4GHz
  • Bellek: 4GB
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 400
  • Boş alan: 4GB

PUBG LITE PC Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8,10, 64-bit
  • İşlemci: Core i5 2.8GHz
  • Bellek: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
  • Boş alan: 4GB

HİLENİN İNDİRME LİNKİ – DOWNLOAD

Pubg Lite indir

download

Bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap