Postegro mod apk sayesinde, instagram gizli profil görüntüleme yapabilir ve merak ettiğiniz kullanıcıların paylaştığı hikayelerden öne çıkan hikayelerine ve gönderilerine kadar, her şeyini güncel olarak hesabı gizli olsa bile görebilirsiniz.Çoğu kişinin merak ettiği, bazen de stalklamak istediği ve saklı gizli bakmak istediği profiller olabiliyor. Postegro apk indir sayesinde, instagram gizli profil görüntüleme yapabilir ve merak ettiğiniz kullanıcıların paylaştığı hikayelerden öne çıkan hikayelerine ve gönderilerine kadar, her şeyini aktüel olarak hesabı gizli olsa dahi görebilirsiniz.

İnstagram gizli profil görme apk indir de yalnızca profil görüntülemeyle kalmıyor, istediğiniz hikayeyi veya gönderiyi tek tuşla indirip galerinize kaydedebiliyorsunuz. Full hd olarak bütün resimleri karşınıza getiren, istediğiniz bir instagram kullanıcısının ismini yazarak resimlerini ve videolarını kolayca görebileceksiniz. Postegro – Any Profile Viewer apk uygulaması tamamiyle bu işe yarıyor ve güvenli bir şekilde istediğiniz profilleri saklı dahi olsa görüntüleyebiliyorsunuz.

Postegro apk‘nın bir takım sıkıntıları ise hesap başına günlük olarak 4 kullanıcıya bakabilme hududu, sözgelişi bir hesaba baktınız ve daha sonra o hesaba 4 kere daha baktınız veya başka hesaplara bakarak bu günlük 4 olan hududu doldurdunuz. Vaziyet böyle olunca yapmanız şart olan şey ise isterseniz bir gün beklemek veya isterseniz yeni bir kullanıcı ile giriş yapmaktır. Merak etmeyin, postegro ile hesabınız güvendedir ancak isterseniz oluşturduğunuz bir fake hesapla postegro saklı profil görüntüleme apk‘yı kullanabilirsiniz.

Postegro mod apk Saklı Profil Görüntüleme apk Özellikleri Nedir?

  • İstediğiniz resim ve videoları tek tıkla kaydedin.
  • Kullanıcıları arayarak tek tuşla saklı profilleri görüntüleyin.
  • İndirilen video veya resimleri kolayca listeleyin.
  • Hikayeleri acilen tek tuşla indirin.

Profil Resmini Görme

  • Hesaplarda saklı dahi olsa profil resimi gözükse de bunu olduğu kalitede indiremiyorsunuz, Postegro apk sayesinde bu mesele da ortadan kalkıyor ve profil resmini olduğu gibi en kaliteli haliyle indirebilirsiniz.

Gizli olan Saklı Hesapları Stalkla

  • İnstagram hikayelerini tamamiyle saklı olarak izleyin
  • Saklı hesapların kolayca gönderilerini ve öne çıkanlarını görüntüleyin

Bu ve bunun gibi bir çok özelliğe hane sahipliği yapan ve stalkerların severek kullandığı bu uygulamayı en emin ve aktüel şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

indir

download

Link 1 Postegro Mod Apk Google Drive

download

Link 2 Postegro Mod Apk Yandex Disk

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.  Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Hangi hileleri istediğinizi lütfen yorumlarda bildiriniz..

Yorum Yap