Picsart PRO APK 15.0.5 Gold Sürüm – Temmuz 2020

Picsart PRO APK İndir 15.0.5 Gold Sürüm – Temmuz 2020 android cihazlar için tasarlanmış çok geniş kapsamlı bir resim düzenleme uygulamasıdır.

Picsart PRO APK İndir 15.0.5 Gold Sürüm – Temmuz 2020 

android aletler için tasarlanmış çok geniş kapsamı geniş bir resim tertip etme uygulamasıdır. Aletinizle çektiğiniz resimlerde kolay tertip etmelerin yanında profesyonel işler de yapabilirsiniz.PicsArt PRO sizlere filtreler, kolajlar, efektler, metinler, etiketler, kesme, kırpma, grafikler, çerçeve ve renk ayarını değiştirme gibi bir hayli tercih sunuyor. Ayrı olarak bu uygulama ile canlı duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.PicsArt PRO ile YouTube, Facebook, Instagram için özel banner ve profil resimleri oluşturabilirsiniz. Android platformunda kendi kitlem için konuşacak olursam. Genelde Dream League Soccer gibi futbol oyunlarının kitlerini bu uygulama ile hazırlayanlar var. Ayrı olarak bu uygulama ile rastgele bir görselin arkaplanını temizleyip PNG haline getirebilirsiniz. Logolar, bannerlar tasarlayabilirsiniz. 500 milyondan fazla indirmeye sahip bu uygulamanın pro sürümünde bir hayli özellik ve efektler aktif edilmiş vaziyette. Şayet profesyonel bir android youtuber iseniz kesinlikle stokunuzda olması şart olan bir uygulama. Hemen aşağıdan fiyatsız olarak indirip kullanabilirsiniz. Uygulamanın tüm özelliklerini hiçbir kısıtlamaya bağlı kalmadan kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. PicsArt Photo Studio v15.0.5 Gold sürümünde yeni çıkarmalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu Play Store’da 7.700.000’den fazla indirilmiştir.

 

görseller

UYGULAMAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

kurulum

  • Kurulum: “PicsArt Photo Studio Pro sonradangamer.com.apk” uygulamasını indirin ve açın.
  • İlginizi Çekebilir : LiLi Apk İndir

»TEK LİNK ÜCRETSİZ HIZLI İNDİRME İMKANI SUNUYORUZ. «
indir

download

Link 1 Picsart İndirme Yandex Disk

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.  Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Hangi hileleri istediğinizi lütfen yorumlarda bildiriniz..

Yorum Yap