• Picsart Premium APK
5

Picsart Premium APK

Genel Değerlendirme

Picsart Premium APK İndir

Sending
User Review
0 (0 votes)

Picsart Premium APK İndir, Android cihazlar için tasarımı yapılmış çok geniş ayrıntılı bir resim düzenleme uygulamasıdır. Cihazınızla çektiğiniz fotoğraflarda basit düzenlemelerin yanında uzman işler de yapabilirsiniz.

PicsArt Premium APK sizlere filtreler, kolajlar, efektler, makaleler, etiketler, kesme, kırpma, grafikler, çerçeve ve renk ayarını değiştirme gibi pek çok seçenek sunuyor. Ayrıca bu uygulamayla canlı duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

Picsart Premium APK İndir

Picsart Premium APK İndir

İlginizi Çekebilir: GBWhatsapp APK 2021 AntiBan

Picsart Premium Benzersiz efektler oluşturun

Normal bir fotoğraf ya da video sıkıcı görünür ve izleyicilerinize hitap etmez. Ancak efektler eklediğinizde sanatsal hale gelirler. Bu uygulama kesinlikle oldukça basit ve hızlı işlemlerle bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Yazılım şablon efektleri, çizgi film fotoğrafları, eskizler, Orton, Lomo ya da neon gibi pek çok benzersiz efekt setini ve keşfetmeniz için çok daha fazlasını bütünleştirir. Tercihlerinize göre seçim yapabilmeniz için efekt mağazasının daima kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde güncellendiği söylenebilir. Ünlü Photoshop uygulaması ile karşılaştırıldığında, PicsArt Photo Editor: Collage Maker & Photo Editor, efektlerin zenginliğinden daha aşağı değildir, anında görüntüleme için fotoğraf efektleri uygulamanıza izin verir.

Picsart Premium APK İndir

Picsart Premium Serbestçe düzenlemenize yardımcı olmak için 3 milyondan fazla çıkartma sağlar

Fotoğraflarınız yeteri kadar enteresan değil ise, çıkartmalar onları daha canlı ve eğlenceli hale getirecektir. Yapmanız gerekli olan basit şey, bir çıkartma seçmek, onu arzu ettiğiniz konuma yerleştirmek ve amacınıza bağlı şekilde en ideal çıkartmayı seçmektir. Bu uygulamanın avantajı, pek çok farklı stil yaratmak için görüntüleri düzenlemenize yardımcı olmak için çeşitli çıkartmaları ve zengin pek çok güzel görüntüyü entegre etmesidir. Uygulama ayrıca çıkartmaların boyutunu, konumunu, opaklığını ve rengini ayarlamanıza olanak tanır. Kullanıcıların sadece uygulamada bulunan etiketleri değil, hemde dünyanın dört bir yanındaki diğer kullanıcılardan gelen çeşitli renklerde ve temalarda etiketler kullanmalarına izin verilir. Şimdi deneyelim!

PicsArt Premium APK ile YouTube, Facebook, Instagram için özel banner ve profil fotoğrafları oluşturabilirsiniz. Android platformunda kendi kitlem için konuşacak olursam. Genelde Dream League Soccer gibi futbol oyunlarının kitlerini bu uygulamayla hazırlayanlar var. Ayrıca bu uygulamayla herhangi bir görselin arkaplanını temizleyip PNG haline getirebilirsiniz. Logolar, bannerlar tasarlayabilirsiniz. 500 milyondan fazla indirmeye sahip bu uygulamanın pro sürümünde pek çok özellik ve efektler aktif edilmiş durumda. Eğer uzman bir android youtuber iseniz muhakkak envanterinizde olması gerekli olan bir uygulama. Hemen aşağıdan bedava dağıttığı olarak indirip kullanabilirsiniz.

MOD ÖZELLİKLERİ

  • Premium Gold özelliklerin kilidi açılmıştır.
  • Türkçe dil seçeneği uygulamaya eklenmiştir. Diller arasından istediğiniz dili seçiniz.
  • İlginizi Çekebilir: AdGuard VPN PRO APK İndir

KURULUM

  • “picsart-gold-mod-sonradangamer.com.apk” adlı dosyamızı size vereceğim bağlantıdan indirin.
  • İndirme işlemini tamamladıktan sonra cihazınıza yükleme işlemini gerçekleştirin.
  • Yükleme tamamlandıktan sonra dilediğinizce kullanabilirsiniz.

indir

Picsart Premium APK İndir İndirme linki 1

Picsart Premium APK İndir ALTERNATİF LİNK

Picsart Premium ALTERNATİF LİNK

İlginizi Çekebilir: Spotify Music Premium Mod Apk indir 2021

Yeni mod apk ve hileler yakında gelecek  bizi takipte kamaya devam edin 🙂

Yorum Yap