PC Creator Mod Apk – PC Building Simulator, bir bilgisayar toplama simülasyonu oyunudur. Herkesin bildiği gibi bilgisayar çeşitleri masaüstü ve laptop olarak ikiye ayrılır. Bu oyunda masaüstü bilgisayarlar konu alınmış.

Bilhassa oyun severlerin daha fazla hakim olduğu bir konu olan bilgisayar toplamaya merakı olan kişiler bu oyunla istedikleri zevke kavuşabilecekler. Oyuna ilk girdiğimizde isim girme ekranı geliyor. Bu ekrana ismimizi yazarak ilerliyoruz. Daha sonra karakterimizi yansıtan bir avatar seçtikten sonra oyunun içine dahil olmuş oluyoruz. Oyunda kendimize ait bir bilgisayar tamir dükkanımız var. Bu dükkana belirli müşteriler geliyor. Şayet istedikleri özellikleri karşılayabiliyorsak belirli bir fiyat karşılığında bilgisayarı oluşturuyoruz. Sol üstte bulunan “Yeni bir pc oluştur” butonuna tıklayarak siparişte istenen özelliklere göre bilgisayar parçalarını seçmemiz gerekiyor. Bilgisayar toplama evresinde anakart, işlemci, ekran kartı, kasa, hafıza, fan, güç kaynağı ve monitör gibi özellikleri seçebiliyoruz.

PC Creator – PC Building Simulator oyununda bilgisayar parçalarının yanında bilgisayarın görünümüne de tesir edebiliyoruz. Bilgisayarın rengini seçerek özelleştirebiliyoruz. Bilgisayarı topladıktan sonra şayet müşteri isterse işletim sistemi heyetimi yapıyoruz. Bunun için kasayı masaya alarak sağ üstte bulunan “Run” butonuna tıklıyoruz. Run butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarı açmak, BIOS aktüellemelerini yapmak ve işletim sistemi yüklemek için bir test2 ekranımız oluyor. Yegenlerim, şayet siz de bu oyunu oynamak istiyorsanız PC Creator – PC Building Simulator para hileli apk’yı indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Sniper 3D Mod Apk Sınırsız Para Ve Elmas Hileli

PC CREATOR  EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VE VİDEO

PC CREATOR Mod Apk

PC CREATOR Mod Apk

PC CREATOR Mod Apk PC CREATOR Mod Apk

İlginizi Çekebilir: Free Fire Mod Apk – Sınırsız Elmas

MOD ÖZELLİKLERİ

  • Para hileli

NASIL KURULUR?

  1. “PcCreater-mod-apk-sonradangamer.com.apk” adlı dosyamızı indirme kısmından telefonunuza indirin.
  2. İndirdiğiniz dosyayı telefonunuza yükleyiniz
  3. Oyuna giriş yapınız
  4. Hepsi bu kadar para hilesinin tadını çıkarın, iyi eğlenceler !! 🙂

İlginizi Çekebilir: Idle Miner Tycoon Mod Apk

indir

download

PC CREATOR Mod Apk İndirme linki 1

download

PC CREATOR PC Building Simulator ALTERNATİF LİNK

İlginizi Çekebilir:Netflix Premium Mod Apk

Yeni mod apk ve hileler yakında gelecek  bizi takipte kamaya devam edin 🙂

Yorum Yap