Selam Dostlar,

Bugün sizlere farklı oyun alternatifleri sunacağım bu oyun oynarken keyif alacağınız, eğlenebileceğiniz ve değişik silahlar ve kombinasyon skiller ile kapışabileceğiniz bir oyun.

► PALADİNS TANITIM

Paladins söylediğim gibi piyasadaki diğer online, takım bazlı shooter oyunları ile aynı genel hatlara sahip. Karşılıklı beşer kişiden oluşan takımlar farklı haritalarda belirli noktaları alabilmek için kıyasıya kapışıyor. Takımlardan birisi ilk ortak noktayı aldığında patlayıcı dolu yükü karşı takımın üssüne götürmeye çalışıyor. Bu sırada diğer takım yükün geçişini önlemeli ve maçı kazanmaya çalışmalıdır. Aslında oldukça basit gibi görünse de oyunda ilerleyip yeni ve daha profesyonel oyuncular ile karşılaştıkça maçlar çok daha çekişmeli bir hale bürünüyor.

Paladins tam Türkçe desteğine sahip olduğu için karakter seçimlerinde, kullanılan eşyalarda ve öğrenilmesi gereken mekanikler konusunda hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ancak elbette diğer oyunları İngilizce oynamışsanız ve klasik terimlere alışmışsanız Paladins’in çevirisinde göreceğiniz bazı kelimeler kafa karışıklığı yaratabiliyor. Oyunda seçebileceğiniz karakterler arasında dört ana dal bulunuyor. Tank, Destek, Hasar ve Çevrele. Her biri kendine has farklı bir avantaja ve dezavantaja sahip olan bu ana dalların içinde de yine her kahraman kendi avantaj ve dezavantajlarına sahip. Kimisi kaçış konusunda çok iyi, kimisi yavaş ve dayanıklı, kimisi hızlı ve kırılgan.

Tanıtım Kaynağı ve oyun hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek için : https://www.merlininkazani.com/paladins-inceleme-90821

► HİLENİN YAZILI ANLATIMI

Öncelikli olarak aşağıda vermiş olduğum dosyayı indirmeniz gerekiyor. İndirme işlemini başarı ile tamamladıktan sonra “PaladinsD3D_Hex-sonradangamer.com.rar” adlı dosyamızı masaüstüne bir yere çıkarın.

Çıkarma işlemini yaptıktan sonra içerisinden çıkan “PaladinsD3D_Hex-sonradangamer.com.exe adlı” dosyamızı sağ yık yönetici olarak çalıştıralım gerekli kurulum işlemlerini yapalım. Kurulumu bitirdikten sonra masaüstümüze kısayol gelmesi gerekiyor. Eğer gelmediyse yanlış bir işlem yapmışsınız demektir. Kısayol geldiyse kısayolu aynı şekilde sağ tık yönetici olarak çalıştır yapalım ve Paladins adlı oyunumuza giriş yapalım.

Oyunumuza girdikten sonra “insert” tuşuna bastığınızda hileyi aktif konuma getirebilirsiniz. Tebrikler başarı ile tüm adımları gerçekleştirdiniz hilenin tadını çıkartın.

► OYUNUN VE HİLENİN BİR RESMİ

► HİLENİN ÖZELLİKLERİ

  1. ESP – ESP NEDİR ? = Bu küçük hile ile,karakterlerin üzerinde kişinin adı belirir.Böylece kimi öldürdüğünüzü düşmanınızı,dostunuzu üzerine nişan almadan görmüş olursunuz.Çoğu zaman Aimbot ve Wall Hack ile beraber gelir.Ayrıca başka bir avantajı da,karanlık bir yerdeyseniz ve yakınlardaki bir kişiyi karanlıktan dolayı çıkaramıyorsanız,adını üzerinde görüp direk vurabilirsiniz.
  2. Auto Shoot: Hile düşmanın yakınlarınızda olduğunu anlar ve vurabilecek açıda ve mesafedeyse siz hiçbir şey yapmadan silahınız otomatik ateş etmeye başlar.
  3. Aimbot: Aim,”hedef,nişan,hedeflemek” gibi şeylere denk gelir.Yani hedef botu gibi diyebiliriz.Nişan almanıza gerek kalmadan sadece mousa tıklarsınız ve bilgisayar, program yardımıyla kendisi hedef alır.Genelde Aimbot’lar kafaya yönelik olur.Yani anlatmaya çalıştığım,Aimbotlarda hep kafaya nişan alınır.Sebebi,kafaya vurulan mermi kollara ve ayaklara nazaran çok daha etkilidir.Bu sebepten yukarıda adınız yanında “Headshot” işaretini bile görürsünüz.Herneyse,kısaca Aimbot sizin yerinize hedef alan hile botudur.Wall Hack ile beraber kullanılırsa ölmek için karşınızdakinin de hile kullanması gerekebilir.
  4. Wall Hack: Adı üstünde “Duvar Hilesi”.Duvarların arkasındaki oyuncuları görmenizi sağlar.Hangi hack sitesine girerseniz girin,mutlaka rastlarsınız Wall Hack’e.Çalışan Wall Hack bulmak kolaydır.Ancak sadece Wall Hack ile oynamak (ki Botlara karşı) can sıkıntısı yapabilir.Bu hilenin kullanımı sık olduğu için,ister istemez serverda birini öldürdüğünüzde Wall Hack suçlamasına maruz kalabilirsiniz.Wall Hack’in çeşitleri vardır.Örneğin Simple Wall Hack.Bu Wall Hack’te ekran rengi değişmez,kutuların arkasındaki birini rahatlıkla görürsünüz,ancak kutu arkasındaysa fark edeceksiniz ki rakibi değil arkadaki kutuyu göreceksiniz.Yani mantığı “arkadakini görmeye” dayalı.Bunun dışında green,blue Wall’lar da vardır.Örnek olarak Green Wall H.’da ekran adeta yemyeşil olur.Rakipleri farklı renkte görürsünüz.
  5. No Wall: Aslında amacı duvarları kaldırmaktır, oyunda izin verilmeyen şeyleri yapmanıza olanak tanır örnek vermek gerekirse bir oda var oraya girilmiyor kapı kapalı siz bu hile sayesinde o odanın duvarından geçip o odaya girebilirsiniz. İstediğiniz duvardan geçip istediğiniz yere gidersiniz.

► HİLENİN İNDİRME LİNKİ/DOWNLOAD

3 Adet Alternatif İndirme Linki

download

download

download

Yeni bir yönlendirme servisi yaptım ilk olarak kendi alt yapımızdan çıkış sağlanacak oradan sizi başka bir siteye yönlendirip indirme işleminizi yapmanızı sağlayacak. İlk denememiz bu paylaşımda olsun bakalım.

RAR PASSWORD : sonradangamer.com

Winrar Password : sonradangamer.com

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap