Monopoly mod apk oyunuyla tanınmış kişi masa oyunu şimdi de mobil aletlerimizde olacak. Klasik sürümüyle ister tek isterseniz de arkadaşlarınızla beraber oynayın. Kaideleri öğrenin ve zarı atarak oyuna başlayın. Haneler veya oteller alarak emlak kralı olmaya çalışın. Oyunu kilitsiz moduyla indirerek oynabilirsiniz.

MONOPOLY MOD APK NEDİR? NASIL OYNANIR?

Monopoly, emlakçılığı konu alan ve dünyanın en çok oynanan masa oyunudur. Oyunu hem aynı ağ üzerinden arkadaşlarınızla, hem internetten, hem de tek başınıza botlara karşı oynayabilirsiniz. Oyunun temel mantığı zar atmak ve kareler üzerinde ilerlemek. Her oyuncu sırasıyla 2 zar atıyor. Atılan 2 zarın üzerindeki sayılar toplanıyor ve kaç kare ilerleneceği belirlenmiş oluyor. Monopoly’de üzerinde ilerlenebilen her karede değişik bir şey bulunuyor. Sözgelişi bir takım karelerin üzerinde yatırım yapabileceğiniz ve satın alabileceğiniz şirketler, bir takım karelerin üzerinde bağış yapmanız şart olan hayır müesseseleri, bazı kareler üzerinde de para kazanmanızı sağlayan sandıklar vb. bulunuyor. Oyunda hangi karenin üzerine geleceğiniz tamamiyle sizin talihinize kalmış bir olay.

Monopoly oyununda bir şirketi satın aldığınızda rakibiniz bu şirketin üzerine gelirse size vergi ödemek zorunda kalıyor. Aynı şey rakibinizin şirketinin üzerine geldiğinizde sizin için de geçerli oluyor. Başka bir deyişle kimin malı üzerinde duruyorsanız o kişiye duraksama bedeli vermeniz gerekiyor gibi düşünebilirsiniz. Oyunda para kontrolünü yapabilmek en ehemmiyetli nokta diyebilirim. Bu yüzden rakiplerinizin para vaziyetlerini kontrol etmeli ve buna göre oynamalısınız. Yegenlerim, şayet siz de Monopoly oyununu seviyorsanız mobil sürümünü da tecrübe etmek için Monopoly kilitler açık hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası sayesinde Monopoly oyununa fiyatsız bir şekilde sahip olabileceksiniz. Başka bir deyişle bu oyunu oynamak için para vermenize gerek kalmayacak. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar diliyorum!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Monopoly Mod apk V1.4.6

MONOPOLY MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK V1.4.6

Monopoly Mod apk V1.4.6

MONOPOLY MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK V1.4.6

kurulum

  • “monmod-sonradangamer.com.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.
  • Oyuna giriş yapın ve oyun içi elde edilebilecek TL ile satın alınabilecek özelliklerin tümünün kilidi açık olacaktır.
  • İlginizi Çekebilir: Minecraft Pocket Edition Hile Mod Apk indir

indir

download

MONOPOLY MOD APK – 08.02.2021

download

MONOPOLY MOD APK– TÜM KİLİTLER AÇIK ALTERNATİF LİNK – 08.02.2021

İlginizi Çekebilir: Epic Games Yeni iki Bedava Oyunu Belli Oldu (4 Şubat)

Yorum Yap