Selam Dostlar,
Bugün Metin2 Mod Multihack özelliklerine bakıp hilenin paylaşımını yapacağız. Bildiğiniz gibi metin2 de level kasmak oldukça zorlayıcı ve yorucu bu durumu avantaja çevirmek için bu hileyi kullanabilirsiniz. Metin2 Hile indir

►  Metin2 Mod Yazılı Anlatımı 

1- Hilemizi indirelim içinden çıkanları Metin2 klasörü içine atalım.Metin mod ile oyuna giriş yapalım.

2- Ayarlar kısmına bakalım ve oradan 7x auto damage özelliğini aktif edelim.Oyun sonu yapın daha sonra atılacak klasöründeki dosyaları metin2 içine atın ve degiştirin 7x özelliği aktif olacaktır.

3- Multihack menüsünü açmak için sohbet satırına /runpy hileliadam.py yazın.

7x özelliğini aktif etmek için, Ayarlar kısmından 7x auto damage özelliğini aktif edin. Oyun sonu yapın, tekrar oyuna giriş yaptığınız da 7x özelliği aktif olacaktır. 7x özelliğini kapatmak için aynı işlemi yapmanız gerekiyor.

Güncelleme : 28.03.2020

Dipnot: Lütfen hileyi kullanırken dikkatli kullanın her hilede olduğu gibi bu hilede’ de ban yeme riskiniz vardır. Suyunu çıkartmadığınız ve akıllı kullandığınız sürece ban yemezsiniz ayrıca bu konu altında hilemiz Metin2′ ye gelen yeni versiyonlar ile çalışmayı bırakırsa bildirin ki güncelleme yapıp yeni sürümünü sizlere sunabilelim.

Metin2 Mod Ekran Görüntüsü:

Metin2 Mod Multihack 7x,Teleport,Wallhack – sonradangamer.com

► VİDEOLU ANLATIMI

►  Metin2 Mod İndir/ Download

download

Metin2 Mod Dosya.pro 28.03.2020

download

Metin2 Mod Yandex Disk 28.03.2020

Arkadaşlar yakın zamanda yapacağımız bir anket ile hangi pvp serverlara hile istediğinizi soracağız. Burada çıkan çoğunluğun cevabına göre yeni hilelerde paylaşacağız. Ayrıca hangi metin2 pvp serverlarına hile yapılması istediğinizi bu konunun altına yorum atarak belirtirseniz sevinirim. 4 Adet Alternatif indirme sunuyoruz hangisi hoşunuza giderse onu kullanın ayrıca son zamanlarda adblock kullanımının arttığını gözlemlemekteyiz. Bunun için adblock ve türevlerini engelleme kararı aldık herkese iyi oyunlar dileriz.

Bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. .

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile , CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap