Discover the funniest multiplayer physics puzzle platformer!

► TR TANITIM

Human Fall Flat 2019 oyunuyla ilk olarak PC üzerinde boy göstermiş ve oldukça beğeni kazanmış olan fizik tabanlı macera yapımı şimdi de android cihazlarımızda olacak. Amacımız karakterimizin ellerini yöneterek etraftaki engelleri aşmak ve bölümleri bu şekilde geçmek. Bazen kendi yolunuzu kendiniz açmanız gereken anlar gelecek ve bu anlarda etraftaki nesneleri kullanarak engelleri aşmaya çalışacaksınız. Oyunu tam sürüm olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK, zorlu parkur oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını RED NIGHT stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakteri ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde olabildiğince ileriye gitmek, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Atlamanız gereken uzun mesafeler, birçok hareketini kontrol edebileceğiniz karakter, gelişmiş fizik motoru ve dahası sizleri bekliyor. Zıplayın, tutunun, yüksek tepelere tırmanın her şey parmaklarınızın ucundadır. Havada süzülen evren içinde doğru yerlere atlamanız gerekiyor aksi halde bu sonunuz olabilir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Human Fall Flat 2019 Play Store’da 6.19TL’dir.

Talimatlar:

Apk’yı yükleyin
‘Com.and.games505.humanfallflat’ klasörünü / Android / obb dizinine kopyalayın yada sd card kullanıyorsanız ‘Com.and.games505.humanfallflat’ klasörünü sdcard / Android / obb dizinine kopyalayın.
Oyunu başlatın

► EN TANITIM

Human: Fall Flat

In Human: Fall Flat you play as a wobbly human who keeps dreaming about surreal places filled with puzzles where he’s yet to find the exit. Exploration and creativity are key, as every option is welcome!

Human: Fall Flat APK Latest Features:

MASTER THE WOBBLY ART OF PARKOUR
You can walk (kind of straight), jump, grab anything, climb anything, carry anything. Mastering the moves will be your first delightful challenge.

SOLVE MIND-BENDING PUZZLES
Explore 10 open-ended levels full of challenging puzzles and hilarious distractions. Try new paths and discover all the secrets!

PLAY WITH FRIENDS, FAMILY, OR TOTAL STRANGERS
Work together to achieve any task – or spend hours pranking each other in the craziest ways possible. Play with up to 4 players for wacky mayhem!

CUSTOMIZE YOUR CHARACTER
Dress your human in dozens of silly outfits. Be a dog, ninja, princess… whatever! Mix and match with endless combinations.

The worlds may be fantastical, but the laws of physics are very real!

What’s New

Bug Fixes:
  • Fixes to Invite System
  • Improvements to the Public server list
  • Increased multiplayer server timeout period

Requires : Android 5.0 and up

 

► DOWNLOAD APK

download

download

► DOWNLOAD OBB

download

download

Instructions:

  • Install Apk
  • Copy ‘com.and.games505.humanfallflat’ Folder to sdcard/Android/obb
  • Launch the Game

Yazar Hakkında

AniLK.34

Yorum Yap