Heroes Strike 75 Mod Apk kullanımı: Heroes Strike hileli apk’da tüm yetenekleri seçebilirsiniz, yeterince elmasınız olmasa dahi sonsuz altın satın alabilirsiniz.Heroes Strike, online olarak oynayabileceğiniz moba ve battle royale oyunudur. Oyuna girdiğimizde bizi Velvet ismi ile karşılayan bir robot görüyoruz. Bu robot oyunu nasıl oynayabileceğimizi anlatan bir eğitim sunuyor. Bu öğreticiyi bitirerek oyuna daha iyi anlayıp karaktere yakınlaşabilirsiniz. Oyun ekranında turkuaz rengine benzer kimi yuvarlak biçimde cisimler görebilirsiniz. Bu cisimler DP olarak adlandırılıyor. DP ile karakterimize düzey atlatabilir veya becerilerini geliştirebiliriz.

Oyunda ulti isimi verilen en önemli skill yeteneğiniz bulunuyor. Bu yeteneğe çok fazla gerekmedikçe basmayın. Zira gereken noktalarda ihtiyacınız olacak ve bu skill fark yaratacak. Heroes Strike oyununda en ehemmiyetli şey netlikle DP isimi verilen ve toplanan cisimlerdir. Bu cisimleri toplamadan hiçbir zaman savaşmayın. Yeteneklerinizi açmak için DP’lere ihtiyacınız var.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hile Legion Gameloop Emulator

Heroes Strike 75 Mod Apk

Heroes Strike 75 Mod Apk

Heroes Strike oyununda her oyunun nihayetinde bir takım ödüller alıyoruz. Bu ödüller para ve deneyim puanı olarak veriliyor. Deneyim puanı ile rütbemizi arttırırken para ile yeni şampiyonlar, karakterler ve kabiliyetler satın alabiliyoruz. Şayet yeni bir kabiliyet aldıysak bunu karakterimize de ilave etmeliyiz. Bunun için ana ekranın alt bölümünde bulunan kabiliyet penceresine tıklayarak kullanmak istediğiniz kabiliyeti seçebilirsiniz. Yegenlerim, siz de online ve 3v3 olarak oynayabileceğiniz bir ölüm mücadelenine atılmak istiyorsanız hemen Heroes Strike para hileli apk’yı indirin bu isteğinizi gerçekleştirin. Bu apk ile dilediğiniz kabiliyetlere, silahlara ve şampiyonlara para ödemeden sahip olabileceksiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar diliyorum, sağlıcakla kalın!

İlginizi Çekebilir: Selçuk Sports HD Full Apk İndir

indir

Heroes Strike 75⇓ 

download

Heroes Strike 75 31.01.2021

download

Alternatif Link Heroes Strike 75 31.01.2021

Yorum Yap