Selam Dostlar,

Gta V hile 120k Undetected Stealth Cash 1.48 yani 120k para kazanma hilesini sizlere anlatacağım. Grand theft auto’ da para kazanmak oldukça zor ve zahmetli, görevleri yap, tekrarla, arkadaşların ile banka soygunu yap, soyulmamaya dikkat et vb. gibi sıkıcı durumlar söz konusu. Gta V hile işinizi kolaylaştırıp kolay yoldan sizin para kazanmanızı sağlayacaktır. 

Gta V hile dosyasını indirin. Bu Grand theft auto dosyasını dikkatli kullanmanız durumunda vakitten kazanırsınız ve kolay yoldan araba, daire, helikopter, yat, kat gibi eşyalara sahip olabilirsiniz. Grand theft auto’ da benimde sözüm geçsin istiyorsanız bu tam sizlere göre. Tekrar ediyorum hileyi dikkatli ve özenli kullanın, dikkatsiz kullanımda hesabınız ban yiyebilir. Gta V hile yaparken abartmadan kullanın ve bana para veriyor diye seri seri para hilesi yapmayın.

Nasıl Çalışır?

  1. Grand Theft Auto V adlı oyunumuzu çalıştıralım ve oyuna giriş yapalım.
  2. Giriş yaptıktan sonra indirmiş olduğunuz hileyi bir çalışan injector ile oyuna inject edin ve “F8” tuşuna basın.
  3. Çalışan güncel ve mümkünse kendini gizleyebilen bir injectör edinmenizi tavsiye ediyorum, kullanımından doğacak sorumluluk tamamen sizlere aittir.
  4. Ve işte oldu 120 k para hesabınıza geldi yalnız yaparken dikkat edin belli aralıklar ile yapın çok yaparsanız ban yersiniz.

How this working?

  • inject dll (any injectors)
  • Press F8 for get 120k

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ – CHEAT SCREENSHOT

Gta V hile 120k Para Hilesi İndir

►  Download/İndir

Gta V hile 120k Para Hilesi İndir - Undetected Stealth

Gta V hile 120k Para Hilesi İndir - Undetected Stealth

Gta V hile 120k Para Hilesi İndir - Undetected Stealth

Gta V hile 120k Para Hilesi İndir - Undetected Stealth

Bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. 

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Metin2 hile paylaşımlarının sayısını arttırmaya karar verdik son zamanlarda Gta  paylaşımları ve cs paylaşımları arttırıldı. Bakalım ilerleyen günlerde ne tür hileler gelecek, ne tür süprizler yaşanacak göreceğiz. Herkese iyi oyunlar iyi hileler.

Yorum Yap