Yazılımcının ağzından;

Uzun zamandır Grand Theft Auto V için kendi harici menümde çalışıyorum. Çoğunlukla kendim için yazmış olmama rağmen, diğerlerine de yeterince istikrarlı ve faydalı olması gerektiğini düşünüyorum ama bu hala devam eden bir çalışma.

Çoğu menünün sahip olduğu olağan özellikleri eklemeye çalıştım. Ancak oyunun daha zevkli olmasını sağlayan benzersiz özellikler eklemeye odaklandım. En dikkat çekici özelliği, ilk defa harici olarak yapılan dahili bir çevrimiçi araç üreticisi olan AFAIK olacaktır.
Araç spawn, üç farklı yumurtlama türü desteklenir:

 • Yeterli yer varsa, “Anonim Spawn” oyuncunun yakınındaki araçları üretecektir. Bu yöntem, her iki Blimp, Kar aracı vb. Dahil tüm araç tiplerini desteklemelidir. (Bu ordu üssünde çalışmayacak.)
 • “Spawn Pegasus” araçları Pegasus üzerinden üretecek, en basit yöntem ve tüm araç tiplerini desteklemesi gerekiyor.
 • “Kişisel Araç Üretimi”, garajınızdaki boş bir boşluğu kullanan araçları üretecektir. Bu kara listeye alınmış araçları üretmeyecek, Özel Araçlar, uçaklar veya Helikopterler üretmeyecektir. Ancak onları yakınlarda ortaya çıkarır ve muhtemelen en istikrarlı yöntemdir.

Diğer yeni (?) Özellikler arasında mekanik bekleme olmadan herhangi bir kişisel araç istemek, bir hava saldırısı, helikopter yedeklemesi ve diğer çevrimiçi hizmetler (tümü ücretsizdir) bulunur.

Bu mod tamamen haricidir ve hiçbir şey kullanmaz.

Kullanmak için:

 • GTA5’i başlatın ve oyun tamamen yüklenene kadar bekleyin
 • Modu başlatmakın
 • Varsayılan tuşlar şunları içerir:
  menüyü göstermek / gizlemek için <F5>,
  geri dönmek için <Numpad 0>
  , menü seçenekleri arasında yukarı / aşağı gitmek için <Numpad 8> ve <Numpad 2>.
  Geçerli değeri azaltmak / azaltmak için <Numpad 4> ve <Numpad 6>.
  Bir seçeneği etkinleştirmek, değerini değiştirmek veya değiştirilmiş herhangi bir ayarı uygulamak için <Numpad 5>.

Feragatname:
Bu SADECE EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME AMAÇLARI içindir.
Kötüye kullanım için hiçbir sorumluluk üstlenilmez.
Hileyi kullanmak kendi sorumluğunuzdadır. 

Sık Sorulan Sorular :

Windows Defender / Avast / … neden bunun bir virüs olduğunu söylüyor?”
Bu mod tuşlara basmak (menüde gezinmek için) üzerine kurulu ve başka bir işlemin belleğine okuma / yazma ve  Grand Theft Auto V belleğini okumakta. Bu mod, bir forumun dosya yöneticisi tarafından manuel olarak ayrıntılı bir şekilde incelendi ve güvenli olduğu kabul edildi, aksi takdirde onaylanmayacaktı.

Menüyü başlatabilirim, ancak seçeneklerden hiçbiri çalışmıyor gibi görünüyor?

Menüde gezinebilirsiniz, ancak menü seçeneklerinden hiçbiri işe yaramazsa, muhtemelen virüsten koruma yazılımınızın modun GTA5.exe işlemine yazmasını engellemesinden kaynaklanıyor olabilir. Lütfen bir dışlama yapın, AV’nizi devre dışı bırakın veya daha iyisine geçin. (Unutmayın, Windows Defender da bir AV’dir …)
Bazı durumlarda, özellikle Steam’de, “Yönetici Olarak” modunu çalıştırmanız gerekebilir (oyun “Yönetici Olarak” da başlatıldığında, örneğin bir güncellemeden sonra)

.Açtığında menü anında kapanıyor mu?
Açtığınızda menünün anında kapanması sorunu olan herkes için, NUMPAD üzerindeki 0 düğmesine birkaç kez basın ve menüyü tekrar açmayı deneyin, bu yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi olarak kullanabilir miyim?
Evet, bazı işlevler yalnızca çevrimiçi olduğunda çalışır.

Ekran görüntüleri:

Grand Theft Auto V Kiddion's Modest Menu

Grand Theft Auto V Kiddion’s Modest Menu

Grand Theft Auto V Kiddion's Modest Menu

Grand Theft Auto V Kiddion’s Modest Menu

Grand Theft Auto V Kiddion's Modest Menu

Grand Theft Auto V Kiddion’s Modest Menu

► HİLENİN İNDİRME LİNKİ

download

Dosya.Pro 28.01.2020

download

Yandex Disk 28.01.2020

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. .. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Yap