Selamlar Fishing Planet Hile’ si olan bu dosya sizlere ücretsiz premium verir, ve balıkların sizler ile savaşmamasını sağlar yani balıklar direnmez. Oyunu kolaylaştırma amaçlıdır ve tamamen ücretsizdir.

Fishing Planet Hile Balık tutma simulasyonu içerisinde sizlere yardımcı olur ücretsiz premium ile birlikte kolay balık yakalamanızı sağlar ve avantaj elde edersiniz. Ban yeme gibi bir durum söz konusu değildir gönül rahatlığı ile kullanıp tadını çıkarabilirsiniz.

 Hilenin Kullanımı

Aşağıdan vermiş olduğum dosyayı indirin ve inan dosyanın ismini AssemblyCSharp.dll olarak değiştirin. Ardından ismini değiştirmiş olduğunuz dosyayı kopyalayıp C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Fishing Planet\FishingPlanet_Data\Managed konumuna yapıştırın hepsi bu kadar. Bu işlemlerden sonra oyuna girin ve tadını çıkarın. Oyununuz D’ de veya farklı disklerde olabilir siz hangi diskte ise buna göre yaparsınız.

Oyun Tanıtımı:

Oyunumuz gerçekliğe yakın bir balık tutma simulasyonudur ve Steam üzerinde yayımdadır. Oyun içi turnuvalar ve çeşitli dlc’ ler mevcut. Balık tutma için tüm araç-gereçler, onlarca marka oyunda bulunuyor kısaca her şey var. Grafik olarak gayet iyi bir oyundur kendileri. ileri seviyelere geçmek, geçince de yeni çıkan ekipmanları almak, yeni haritaları açmak ve buradaki balıkları yakalamak için sabırla oynamak ve para biriktirmek gerek. Eğer isterseniz hakiki parayla da bu ekipmanları alabilirsiniz.

Fishing Planet LLC isimli firma tarafından geliştirilen balıkçılık simülasyonu Fishing Planet  Steam Greenlight sisteminde oyunculardan Evet alarak platforma dahil oldu. Fishing Planet sınırsız balıkçılık simülatörüdür. Böyle tanıtılıyor zira MMO tarzında bir yapısı var.

Fishing Planet free to play mantığıyla yayınlandı. Başka bir deyişle fiyatsız olarak belli bir evreye kadar Steam hesabınıza ilave edip oynayabiliyorsunuz.

Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak kolay ingilizce kelime bilgisi sayesinde kolayca oynayabilirsiniz. Başlangıçta bir hesap oluşturmanız gerek. Burada oyun çalışmayı durdurabiliyor tekrar girin başlayacaksınız. İlk ekranda oyunda özellikleri nasıl kullanacağınızı gösteren bir eğitim var. Orada klavyede hangi tuşun hangi işlevi olduğunu gösteriyor.

Oyunun haritalarında first-person kamera açısıyla serbest bir şekilde yürüyebiliyorsunuz.

Fishing Planet Hile Free Premium Fish Don’t Fight

 İNDİRME LİNKİ 

download

[Fishing Planet Hile Yandex Disk]

download

[Fishing Planet Hile Google Drive]

download

[Fishing Planet Hile MediaFire]

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz

Yorum Yap