Epic Games Yeni Bedava Oyunu belli oldu acaba yeni bedava oyun hangisi oldu? Bildiğiniz gibi Epic Games durmadan ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor.  Epic Games’in 14 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında kullanıcılarına bedava vereceği oyunları oyuncuların beğenisine ve kütüphanesine ekleme fırsatı sundu.Epic games ve steam arasında soğuk savaş devam ediyor bu savaşın kazananı kim olacak?

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!!

Epic Games tarafından yayımlanan açıklamalara göre 14 Ocak-21 Ocak tarihleri arasında tüm kullanıcılar Star Wars Battlefront II: Celebration Edition adlı oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler. Star Wars Battlefront II: Celebration Edition 14 Ocak tarihinde saat 19:00 itibarıyla kullanıcılar için indirilebilir olacak ve 21 Ocak tarihinde saat 18:59’dan sonra kütüphaneye eklenemeyecek. Acele edin ve oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Oyunu Kütüphanenize Eklemek İçin: epicgamesstore

İlginizi Çekebilir: https://sonradangamer.com/rdr-2-turkce-yama/

Epic Games Yeni Bedava Oyunu

Epic Games Yeni Bedava Oyunu

Epic Game Store Nedir?

Epic Games Store, PC ve Mac için, hem oyuncular hem de muhteva oluşturucular düşünülerek tasarlanmış olan dijital bir camekandır. Oyuncular için mükemmel oyunlar ve oyun geliştiricileri için adaletli bir öneri sunmaya odaklanır. Epic Games Store’dan bir oyun satın aldığında, diğer pek çok mağazadaki %70’lik oranın aksine, ücretin %88’i direk geliştiricilere gider. Bu, geliştiricilerin daha büyük ve daha iyi oyunlar oluşturmaya yatırım yapmalarına yardımcı olur.

Epic Games Store’u Bilgisayarıma nereden indirebilirim?

epicgames.com adresinden Epic Games Store’u ziyaret et, sağ üst köşeye gidip “Epic Games’i İndir” ögesine tıkla.  Epic Games Store yükleyicisini güvenle indirebileceğin tek yer burasıdır. Diğer kaynaklara güvenme; büyük olasılıkla güvenli değillerdir.

Epic Games Store hangi platformları destekliyor?

Epic Games Store, şu anda PC ve Mac desteği sunuyor. Rastgele bir ürün sayfasının “Oyun İle ilgili” bölümüne bakarak her bir oyun için platform uyumluluğunu kontrol edebilirsin.

 

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Epic Games’in kullanıcılara ücretsiz oyunu  Star Wars Battlefront II: Celebration Edition hakkında düşünceleriniz nelerdir? Oynamayı ve kütüphanenize eklemeyi düşünüyormusunuz? Konu hakkında düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap