eFootball PES2020 DpFileList Generator Pes 2020 oyununa çeşitli yamalar kurmak için gerekli bir programdır.
download klasöründeki .cpk dosyalarının oyun tarafından okunma sırasının bulunduğu .bin dosyasıdır. Bu .bin dosyasını düzenlemek için çeşitli düzenleyici programlar kullanılabilir, hex düzenleyicisi gibi.

►  Yama Nedir?

Yama, oyunda olmasını istediğiniz bir şeyi oyuna ilave etmek mananına gelir. Bu her şey olabilir, örnekleri saymakla bitmez hasılı oyunda gördüğünüz her teferruat veyahut özelliği yama ile değiştirmeye ya da ilave etmeye fayda. Bu konuda ise ‘Yama Oyuna Nasıl Entegre Edilir?’ konusuna değineceğim.

Evvela bilgisayarınızda heyeti özgün ya da korsan oyun fark etmez, oyununuz olmalı. Orijinal, oyuna fiyat ödeyerek alınan oyundur. Korsan oyun ise oyun paylaşım platformlarından kaçak olarak paylaşılan oyunlardır. Şayet oyununuz özgün ise her daim üstündür zira, her gün gelen aktüellemeler ile oyununuz aktüel kalır, bu da işinizi kolaylaştırır. Şayet oyununuz korsan ise, günden güne oyununuz eskimeye başlar ve oyunun yeni güncellemelerini oyuna entegre etmekten bıkarsınız, daha sonra yeni güncellemeleri görmeye alışık olduğunuzdan oyun sizi sıkmaya kadar gider.

Yamanın 2 çeşidi vardır; Oyunu korsan oyun olarak oynayanlar için oyun geliştiricileri aktüellemeler yayınlar, bir de kişilerin kendi yaptıkları yamalar vardır. Her ikisini de bilgisayarınıza indirip oyuna entegre faktörüz gerekir. Şimdi ise yamayı oyuna nasıl entegre edeceğimizi öğrenelim.

► Oyuna Nasıl Entegre Edilir?

İndirdiğiniz yama, ne kadar büyük çaplı ise o kadar boyutu da büyük olur, yama indirirken buna dikkat etmelisiniz. İndirdiğiniz yama dosyası, .cpk uzantılı olmalıdır ters taktirde oyuna entegre olmaz, şayet winRaR arşivi olarak inerse içerisindeki .cpk uzantılı dosyayı masaüstünüze atın.

Masaüstünüze attığınız dosyayı daha sonra, oyunun kısa yoluna sağ tıklayıp ‘Dosya Konumunu Aç’ tıklayın, gelen bölümde Download isimli bir yeni klasör açın ve dosyayı bu klasörün içerisine sürükleyin eğer ki download klasörü zati varsa açmanıza gerek kalmadan direk o klasör içine atın.

En nihayetinde DpFileList Generator isimli programı bilgisayarınıza indirip yamayı etkinleştirin.

► Ekran Görüntüsü

eFootball PES2020 DpFileList Generator

► Özellikleri

– GUI güncellendi
– Maksimum 64 CPK ile otomatik olarak DpFileList.bin dosyasını oluşturun
– Seçilen cpk-Dosyalarını Sürükle ve Bırak ile Sırala
– Gerekli cpk dosyalarını seçin
– Zaten mevcut olan DpFileList.bin dosyasını okuyun

► İndirme Linkleri – Download Links
download

eFootball PES2020 DpFileList Generator Google Drive

download

eFootball PES2020 DpFileList Generator Yandex Disk

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap