Herkesin bildiği gibi bu oyunda skin kazanmak oldukça zor ve güzel skinlerin hepsi aşırı pahalı. Ve genel bir kesim hiçbir özelliği olmayan skinlere tonla para vermek istemiyor bu yüzden piyasada bu tarz farklı alternatifler mevcut. Bu CSGO Hile skinlerinizi tamamen kalıcı olarak değiştirmez, sadece program anlık olarak görüntüsünü değiştirir ve sadece siz görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza göstermek için veya video çekerken bu CSGO Hile skin değiştiriciyi kullanabilirsiniz.

Örneğin bir Youtuber olduğunuzu varsayalım ve Cs için videolar çekiyorsunuz takipçilerinize silahlarınızın daha hoş görünmesi için bu yola başvurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı trolleyebilir veya kendinize eğlence çıkarabilirsiniz. Hiç görmediğiniz silah skinlerini keşfedebilir ve eğlenceli videolar ve ekran fotoğrafları çıkarabilirsiniz. CS:GO Hile İçerisinde çok fazla silah ve silah skini barındıran dosyamız sizler için 4 farklı siteye uploadlandı. Ayrıca yapamayanlar için hemen aşağıya video bırakıyorum, videoyu izleyerek nasıl yapıldığını ve mantığını görebilirsiniz. Gerçekten hilemizi kullanmak aşırı kolay ve kullanışlı. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Dipnot: Lütfen önce sizin için önemi olmayan bir hesapta deneyiniz ve biraz test ediniz. Program yapımcısı kullanıcılarından daha önce hiç “VAC” şikayeti almadıklarını bildirdi fakat bu “VAC” yemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Her hilede olduğu gibi ne kadar dikkatli ve özenli kullanırsanız ban yeme riskiniz o kadar azalır. Sonuç olarak hileler 3rd illegal’ dir ve hile kullanımından oluşacak tüm sonuçlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bizler sadece sizin için hile araştırması yapıyor, buluyor ve anlaşılabilir bir konu haline getirip gerekirse yabancı dillerden “Türkçe” diline çevirip size servis ediyoruz. Eğer oyuna güncelleme gelirse veya hile ileri ki zamanlarda güncellemeden dolayı çalışmazsa bu konu altından bildirim yaparsanız yeni güncelleme geldiğinde hemen sitemize eklenecektir. İyi oyunlar, oyunun tadını çıkarın.

► VİDEOYU İNCELEMEK İSTERSENİZ

► DOWNLOAD/İNDİR

download

download

download

download

Bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile , CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap