Herkesin bildiği gibi bu oyunda oldukça fazla hile seçeneği var ve bu hilelerden dilediğinize ulaşma şansınız çok yüksek. Genel bir kesim hileye karşı olmasına rağmen rekabetçi modda hilelerin yararı fazla oluyor, bu yüzden piyasada bu tarz farklı alternatifler mevcut. Bu CSGO Hile bir çok özellik barındırıyor, hileyi akıllı kullanmanız durumunda CSGO Hile No Recoil Control, Legit Aim, Glow Hack özellikleriyle hem takım arkadaşlarına yer göstermede, hem kendiniz için kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  1. Legit Aimbot
  2. No Recoil Kontrol
  3. Glow Hack
  4. Esp

Kullanımı:

İndirmiş olduğunuz CS:GO Hile dosyasını masaüstüne çıkarın. Oyuna giriş yapın ve giriş yaptıktan sonra hileyi sağ tık yönetici olarak çalıştır yapın.

Dipnot: Lütfen önce sizin için önemi olmayan bir hesapta deneyiniz ve biraz test ediniz. Program yapımcısı kullanıcılarından daha önce hiç “VAC” şikayeti almadıklarını bildirdi fakat bu “VAC” yemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Her hilede olduğu gibi ne kadar dikkatli ve özenli kullanırsanız ban yeme riskiniz o kadar azalır. Sonuç olarak hileler 3rd illegal’ dir ve hile kullanımından oluşacak tüm sonuçlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bizler sadece sizin için hile araştırması yapıyor, buluyor ve anlaşılabilir bir konu haline getirip gerekirse yabancı dillerden “Türkçe” diline çevirip size servis ediyoruz. Eğer oyuna güncelleme gelirse veya hile ileri ki zamanlarda güncellemeden dolayı çalışmazsa bu konu altından bildirim yaparsanız yeni güncelleme geldiğinde hemen sitemize eklenecektir. İyi oyunlar, oyunun tadını çıkarın. CS:GO Hile İndir

No Recoil Control, Legit Aim, Glow Hack

► CS:GO Hile İndir

download

Yandex Disk

download

Google Drive

download

Turbobit

download

HitFile

Bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. .

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile , CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap