Selam Dostlar,

Bildiğiniz gibi CSGO Hile ‘ler  ile mücadele etmeye çalışıyor bir güncelleme ile çoğu free hileyi fixlediler. Bu aralar CSGO Hile sıkıntısı bulunmakta ama içiniz rahat olsun bu hile çalışıyor.

CSGO Hile Kullanmak tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve ban yeme riskiniz her Hilede olduğu gibi bunda da mevcuttur.  Vac yememek için dikkatli kullanmanız gerekiyor her özelliği açıp bam güm dalıp hileyi belli ederseniz ban yersiniz.

Basit saptanamayan harici bir CS: GO hilesidir. Ayrıca hile kendini rundll32 gibi göstererek bu sayede yakalanmıyor ve açıklar elde ediyor.

Özellikler:

  • Recoil kontrolü ile Aimbot
  • Glow
  • BunnyHop
  • Ligler için konsolu gizleme
  • Düşük işlemci kullanımı

Kullanımı:

  • Kullanımı oldukça basit aşağıdan indirme kısmından dosyamızı indirelim ve rar dosyasında bulunan dosyaları masaüstüne çıkarın. İki adet dosya var zaten.
  • CsGo Oyumuza girelim ve girdikten sonra masaüstüne dönelim masaüstüne çıkartmış olduğumuz “load.bat” adlı dosyayı çalıştırın kendisi otomatik inject edip hileyi aktif edecektir daha fazla bilgilenmek için altta bulunan videoyu izlemeyi unutmayın.
  • İndirme linkleri için 4 farklı alternatif bırakıyorum istediğinizden indirirsiniz. Ayrıca buradan Deniz adlı arkadaşımıza teşekkür ediyoruz iyi oyunlar ve iyi hileler dileriz.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

CSGO Hile DeniZeusRDL Free Cheat 2019

► VİDEOYU İNCELEMEK İSTERSENİZ

CSGO Hile İNDİRME LİNKİ 

indir

[Yandex Diski]

indir

[Google sürücü]

indir

[Turbobit]

indir

[ZippyShare]

Ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın. Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın. . Bizlere oyun hilesi göndermek isterseniz bize hileni gönder sayfasından gönderebilirsiniz. Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap