Counter Strike 1.6 Hile Alternative Hack, Counter Strike 1.6 için yapılmış sürekli güncellenen ve popüler olan hilelerden birisidir.

Counter Strike 1.6 Hile Alternative Hack içeriği ve özellikleri aşağıdadır.  İçerisinde çeşitli güncellemeler ve özellikler barındırmak ile birlikte oldukça stabil ve sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim.

Dikkatli kullanmanız durumunda rakiplerinize oldukça fazla üstünlük sağlayacağınız ortada. Ne kadar dikkatli ve özenli kullanırsanız o kadar sizin için iyi olur. Kısaca Ne kadar ekmek o kadar köfte durumu.

► HİLENİN ÖZELLİKLERİ

 1. Aimbot
 2. Fov
 3. No recoil – Sekmeme
 4. Wall Hack
 5. Crosshair Değiştirme
 6. Esp
 7. Glow
 8. BunnyHop
 9. Hızlı Koşma
 10. Knifebot
 11. Hud Clear
 12. Ve dahası..

► HİLENİN MENÜSÜ/RESİMLERİ

Counter Strike Alternative Hack 2019

Counter Strike Alternative Hack 2019

Counter Strike Alternative Hack 2019

► HİLENİN YAZILI ANLATIMI

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum indirme linklerinden dosyamızı indiriyoruz.

İndirdikten sonra “AlterNative_[sonradangamer.com-2019]_.rar” adlı rar dosyamızı açalım ve içinden çıkan “AlterNative_[sonradangamer.com-2019]_.dll” adlı dosyamızı masaüstüne çıkaralım.

Daha sonra güncel bir dll injector bulmanız gerekiyor onuda şöyle yapabilirsiniz tıkla!  Dll injector edindikten sonra oyunumuzu açıyoruz ve ana menüde bekliyoruz daha sonra dll injectorumuzu açıyoruz ve dll injector üzerinden “”AlterNative_[sonradangamer.com-2019]_.dll” seçiyoruz inject et diyoruz ve işlem bu kadar artık oyunumuza hile menüsü gelecektir güle güle kullanın.

► HİLENİN İNDİRME/DOWNLOAD LİNKLERİ

download

Alternative Hack Yandex Disk

download

Alternative Hack Google Drive

download

Alternative Hack Turbobit

download

Alternative Hack ZippyShare

Görüşlerinize ve isteklerinize önem veriyoruz , ayrıca istediğiniz oyun hilelerini bizlere yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. CS:GO hilelerimiz için Counter-Strike: Global Offensive sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Yorum Yap