Mobil bir oyuncu musunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz. Bu yazıda size Android için En İyi 13 android hile Uygulamalamarını anlatacağız. Bu, tüm sınırlamalardan kurtulmanıza ve cebinizden tek bir kuruş ödemeden en sevdiğiniz oyunun tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

yunların çoğu aslında Android’de ilk kez piyasaya sürüldü. Bunun en önemli örneği Fortnite’dir. İlk Samsung Galaxy cihazlarına özeldi ancak daha sonra tüm amiral gemisi Android cihazlarına geldi. Android,  diğer tüm işletim sistemlerine kıyasla Mobil Oyun için en iyi seçenek kabul edilir.

Hile yapmak her zaman kötüdür, biliyoruz, ancak oyun söz konusu olduğunda, bu uygulamalar baştan sona çok sıkı bir şekilde kontrol ediliyor ve güvenli, bazı hackler bilinmeyen uygulamalardan daha yasal. Oyunların Android cihazlarda çalışma şeklini kişiselleştirebilirsiniz. Herhangi bir oyunda daha fazla puan almanıza ve kolayca seviye atlamanıza yardımcı olan modları ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca, Android akıllı telefonunuza ücretsiz olarak da ücretli bir oyun yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalara Game Hacker uygulamaları denir. 

Bu yüzden şu anda Android akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz en iyi Game Hacker uygulamalarının kapsamlı bir listesini oluşturduk.

Android Cihazlar için 13 En İyi Oyun Hile Uygulamaları

Doğrudan uygulamalar listesine girmeden önce, size hangi oyunların kırılabilir olduğu ve hangilerinin olmadığı hakkında bir fikir verelim. İki tür oyun vardır – ilk türler, tüm oyun bilgilerini cihazınızda depolayan istemci tarafı oyunlardır. Diğerleri ise puan, rütbe, satın alma vb. Oyun ve oyuncu verilerini şifreli bir biçimde depolamak için özel çevrimiçi sunucuları kullanan sunucu tarafı oyunlardır. İstemci tarafı oyunlar kesmek kolaydır ve bu nedenle onları kolayca bulabilirsiniz. Ancak sunucu tarafı oyunlar çok fazla şifreleme söz konusu olduğu için kolayca saldırıya uğramaz. Yani Hile yapılamaz.

Aşağıda listelenen uygulamalardan bazıları sunucu tarafı oyunlarda kullanılamaz. Bunun yerine, sınırsız para, altın, rütbe, kilidini açma ve çok daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan oyunların Sistem Belleği ile ayarlıyorlar. Bunları,  Gölge Dövüşü, Metro Sörfçüleri, Mini Milis ve hatta bazı çevrimiçi oyunlar gibi en sevdiğiniz Android Oyunları için kipler oluşturmak için de kullanabilirsiniz .

1. Xmodgames

Xmodgames, size köklü Android akıllı telefonunuzda mod oyunları sağlayacak en iyi  game hack uygulamalarından biridir. Clash of Clans, Pokemon Go, Minecraft, Clash Royale ve diğerleri gibi pek çok popüler oyunu destekliyor. Evet, doğru duydunuz, bu tam teşekküllü uygulama Pokemon Go ve COC gibi çevrimiçi oyunların bazılarını değiştirme potansiyeline sahip.

Xmodgames’de sevdiğimiz en iyi özelliklerden biri kullanıcı dostu arayüzü. Oyunu oynarken bir kaplama olarak ortaya çıkar. Ayrıca, otomatik olarak baskın yapmak için Lua Scripts (Bots) ve baskınlar yapmak, ödüller toplamak, vb. Çaba harcamaksızın AI tabanlı oyun oynama seçeneği sunar.

Uygulama geliştiricileri tarafından sağlanan düzenli güncellemeler, en son oyunlarla uyumluluğunu sağlayacaktır. Bize bu uygulama hakkında ne düşündüğünüzü bildirin!

2. HackerBot

Modded uygulamalar ve oyunlar, hile yapmanın ve premium özelliklere ve kilitli şeylere ücretsiz olarak erişmenin en iyi yollarından biridir.

HackBot, bu sorunu, size modded Android uygulamaları ve güvenilir, güvenilir ve güvenli kaynaklarda yayınlanan Oyunlar hakkında bilgi almak için Google tarafından desteklenen bir Arama Motoru platformu sağlayarak çözer. Bu sadece zaman kazanmanızı sağlamakla kalmayacak aynı zamanda cihazınızı virüslere ve zararlı yazılımlara karşı da koruyacaktır.

Uygulamanın FreeFinder ve ProFinder adında iki arama motoru vardır. İlki, ProFinder da ücretsiz iken, herkes tarafından kullanılabilir ancak meşru kaynaklardan prim ve ücretli hilelere erişmek için kaydolmanızı gerektirir.

3. Cheat Engine

Cheat Engine App, Android Oyunları hilelemek için araçlar sağlama konusunda kesinlikle en iyilerden biri. Daha önce Android’de bir Açık Kaynak Uygulaması olarak ortaya çıkan PC için bir Cheat yazılımı olduğu için bunu daha önce duymuş olabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyun özelliklerinden herhangi birini birkaç saniye içinde özelleştirmek için Cheat Engine Uygulamasını kullanabilirsiniz. Yeni Silahlar, yeni Karakterler, Görünmez Duvarlar ve daha pek çok şey ekleyerek oyunda her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Android sürümünün, PC sürümü gibi kapsamlı olmadığını unutmayın. Ancak, Android cihazında bilgisayar korsanlığı söz konusu olduğunda, Android için Cheat Engine kesinlikle diğer tüm uygulamaların başında geliyor.

3. Nox

Emülatörler, oyunu kolaylaştırmanın en iyi ve sorunsuz yollarından biridir. Nox, piyasadaki en iyi PC emülatörlerinden biridir. Kontrolleri kolay bir şekilde yeniden eşleştirmenize izin verir, oyunu daha hızlı ve daha verimli oynamanıza izin verir, bu kendi başına bir avantajdır.

Bu emülatör, makro işlevsellik ve oyun için GPS konumunuzu gerektiren Pokemon Go ve Ingress gibi yere bağlı Oyunlar için GPS konumuyla alay olma özelliğini de barındırıyor. Bu, yatağınıza otururken bu Pokéleri yakalayabileceğiniz anlamına gelir.

En iyi bölüm, entegre bir iç Kök seçeneğiyle birlikte gelmesidir, bu nedenle rootlanma sırasında Android telefonunuzu kirletme veya zarar vermeme riski yoktur. Neredeyse tüm oyunlarla ve diğer bazı oyun hile uygulamalarıyla da uyumludur.

4. Bluestacks

Çok popüler bir emülatör Bluestacks. BlueStacks 4, düşük bellek kullanımı, düşük CPU kullanımı ve önemli ölçüde geliştirilmiş oyun performansı ile dikkat dağıtıcı olmayan mobil oyun oynamayı bir üst seviyeye getiriyor. Bluestacks, Samsung Galaxy S9 + ‘dan 6 kat daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Nox gibi, kontrollerinizi yeniden düzenleyebilir ve GPS konumunuzu ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. 

Ayrıca Bluestacks root uygulamaları yükleyebilirsiniz. 

5. GameCih

En iyi oyun hilesi uygulaması için listemizdeki bir başka yarışmacı GameCih App. Bu Açık Kaynaklı Ücretsiz Android Uygulaması, kullanıcıların hem Çevrimiçi hem de Çevrimdışı oyunlar dahil olmak üzere Android Oyunlarının çoğunu kullanıcının tercihine göre hilelemelerine ve değiştirmelerine olanak sağlar.

Ancak GameCih Uygulaması ile ilgili Sorun  , Uygulamanın cihazınızda çalışması için Kök erişimi gerektirmesidir yani root erişimi istemesidir. Ama bunun dışında, GameCih App çok güçlü bir Android Yazılımı. Herhangi bir kullanıcının kolayca oyun hacklemesini sağlayacak farklı özellikler sunma yeteneğine sahiptir.

6. Özel Sunucularla Modları Kullanma Yani Private Serverlar

Bu, diğer araçlar kullanılarak saldırıya uğramayacak veya değiştirilemeyecek çevrimiçi taraflı oyunları kesmek için en iyi yöntemdir. Pek çok geliştirici, popüler oyunları, oyunun orijinal bir oyun sunucusu olmasıyla alay eden kendi özel sunucularında çalışacak şekilde değiştiriyor.

Bu, sunucuda depolanan veriler üzerinde kontrol sağlar. Geliştirici tarafından oluşturulan, farklı bir imza ile özel bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Bu şekilde, Clash of Clans gibi sadece çevrimiçi oyunlarda sınırsız jeton, mücevher ve kaynakların tadını çıkarabilirsiniz.

Bu tür saldırıya uğramamış oyunların keyfini çıkarmanın en büyük kusurlarından biri, sizin de dahil olmak üzere, belirli bir sunucuda çalışan tüm hilelere erişebilmenizdir, bu nedenle, sınırsız hilesini olan tek siz olmayacağınıza dikkat etmeniz gerekir.

7. Dosya Yöneticisi

Köklü yani rootlu bir Android telefonunuz varsa, o zaman kök klasörde saklanan oyun dosyalarıyla oynamak oldukça kolaydır. Root Explorer ve ES Dosya Yöneticisi gibi bazı dosya yöneticileri, cihazınızın kök depolama alanındaki dosyaları ayrıntılı bir şekilde düzenlemenize olanak tanır.

Bu sayede oyun dosyalarını kaydedebilir, değerleri değiştirebilir, cihazınızın içindeki oyunların zorluğunu azaltabilirsiniz. SD Game hacker gibi doğrudan değer değiştiren uygulamaların çalışmadığı durumlarda faydalıdır. Web’deki belirli oyununuz için taktikleri düzenleme için bakabilirsiniz. Ayrıca, PC’nizi veya bunun için belirtilen uygulamaları kullanarak .db ve .sql veritabanlarını da değiştirebilirsiniz.

8. Lucky Patcher (Root / Rootsuz)

Lucky Patcher kesinlikle Android kullanıcıları için yeni bir uygulama değil. Hiç şüphesiz  Android için en iyi uygulamalardan biri . Aynı zamanda sadece diğer uygulamalar gibi Android oyunlarını hacklemekle de sınırlı değil.

Lucky Patcher Yazılımı, yerleşik araçları kullanarak çok sayıda sonsuz olasılık sunar. Reklamları, lisans doğrulamasını kaldırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, oyunların veya Uygulamaların hafızasını birkaç saniye içinde kendi ihtiyaçlarına göre değiştirin. Dahası, önceden kodlanmış modların kendi veritabanına sahiptir. Bunlar geliştiriciler tarafından düzenli olarak güncellenmektedir. Sınırsız değerli ve kaynaklara erişmek için bu modları oyunlara ve uygulamalara bile uygulayabilirsiniz.

Bu, root dışı kullanıcıların çoğu için rahat olmalıdır. Ancak, kök izinleriniz varsa, daha çok yönlü modlardan ve daha hızlı işlemden ekstra avantaj elde edersiniz. Bu, satın alma işlemleri için modting Play Store ve diğer sistem seviyesi uygulamaların avantajlarını içerir.

Bu Lucky Patcher’ı, Çevrimdışı Android Oyunlarını Hacklemek ve herhangi bir oyun veya uygulama için uygulama içi Satın Alma işlemlerinden herhangi birini hacklemek için en iyi Uygulamalardan biri yapar. Bu nedenle, cihazınız rootluysa ve oyunları kırmanıza yardımcı olacak bir uygulama indirmek istiyorsanız, Lucky Patcher Uygulaması ilk tercihlerinizden biri olmalıdır.

9. Creehack

Creehack bir başka Android Uygulamaları ve Oyunları hilesi aracıdır. Hacklemek istiyorsan buna bayılacaksın.

Kullanıcıların çoğu çevrimiçi oyunların  yanı sıra çevrimdışı oyunları da hacklemenizi hile yapmanızı sağlar. Sınırsız Altın, Para, Puan, Skor ve daha fazlasını alabilirsiniz. Herhangi bir Android uygulama veya Oyunlar için herhangi bir Editör güvenliğini atlamak istiyorsanız, Creehack App aynı zamanda sizin için en iyi seçimdir. Bu uygulama açık kaynak kodlu bir yazılımdır, böylece Creehack App’i Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

10. SB Oyun Hacker

SB Game Hacker, Uygulamalar ve Oyunlarda daha fazla özgürlüğe sahip olmak isteyen oyuncular arasında gerçekten popüler bir uygulama. Puanları kolayca artırmak için kullanıcıların herhangi bir oyun sistemine girmelerini sağlar. Ayrıca, Sınırsız Kaynak, Para, elmas ve çok daha fazlası için herhangi bir oyunun sistemini değiştirmek için SB Game Hacker Apk kullanabilirsiniz.

SB Game Hacker sinir bozucu reklamların herhangi birini kaldırabilir, lisans kısıtlamasını atlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Bu yüzden kesinlikle herhangi bir Android uygulama veya Oyunlar için bir paket hack aracıdır. Yukarıdaki özelliklere ek olarak, SB Game Hacker, oyunun hızını değiştirmenize izin verir, bu kendi başına aşırı bir hiledir, tüm zamanların popüler Flappy Bird oyununu hatırlıyor musunuz? oyunun hızını düşürdükten sonra şimdi çocuklar tarafından bile oynanabilir.

11. LeoPlay Kartı – LeoPlay Card

LeoPlay Card, birçok Android oyununu ücretsiz oynamanıza izin verecek olan Creehack’e benzer bir oyun korsanı. Bu uygulama hakkında sevdiğim en önemli şeylerden biri, Android cihazınızın rootlanmasını gerektirmemesi . Bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz ve hangisi en sevdiğiniz nedir?

12. Oyun Katili – Game Killer

Game Killer hileleri kullanmanıza ve en sevdiğiniz video oyunlarının özelliklerini değiştirmenize izin veren ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Oyun çalışırken arka plandan kod enjekte ederek çalışmakta ve söz konusu başlıkta istediğiniz değerleri değiştirmenize izin vermektedir.

Uygulama açıldığında, cihazınızda açık kalır ve ekranın herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz yarı saydam bir simgeden erişilebilirsiniz. İstediğiniz zaman Game Killer’a erişebilir ve oyunu çalışan servisler listesinden seçebilirsiniz.

13. Game Guardian

Şimdiye kadar karşılaştığımız en iyi oyun değiştiricilerden biri. En iyi şekilde değişiklik yapma / saldırıya izin verir. Bu makalede daha önce listelediğimiz hile motoru uygulaması için en iyi alternatif olduğunu düşünüyoruz. Hız kesicileri hız hileleri, bilinmeyen değerleri ve şifreli değerleri aramak, mükemmel arayüz ve daha pek çok şey sunar.

Hem x86 hem de x64 Aygıtları destekler. Ancak, bu uygulamayı verimli bir şekilde kullanmak için, bir oyunda değerler ve diğer şeylerin nasıl çalıştığı hakkında bazı temel bilgileri bilmeniz gerekir.

Bu Android Oyunları Hacking Uygulamaları kesinlikle rakiplerinize üstünlük sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca oyun deneyiminizi daha ilginç hale getirecek.

Not:  Yukarıdaki liste sıralı değil. Uygulamalar, Uygulamalar konusundaki deneyimlerime göre listeleniyor. Ve yukarıda belirtilen Uygulamaların neredeyse aynı amaç göz önünde tutularak oluşturulduğunu not etmelisiniz. Dolayısıyla Uygulamaların Özellikleri birbirine oldukça benzer olma eğilimindedir.

En sevdiğiniz Oyun Hilesi uygulaması hangisi?  Bize aşağıdaki yorum bölümünden bildirin. 🙂

 

 

Yazar Hakkında

AniLK.34

2 Yorumlar

Yorum Yap