AdGuard VPN PRO APK v1.1.10 İndir –  Adguard Software Limited tarafından geliştirilen en iyi android VPN uygulamasıdır.10 senelik reklam engelleme deneyimiyle AdGuard bir adet VPN çıkartmak istemiş ve gayet de becermiş. Kendine has saklılık özellikleri, özürlü internet siteleri açma, sınırsız trafik ve hız özellikleriyle dikkat çeken uygulamayı indirGO.club farkıyla indirebilirsiniz.  Son senelerde internet üzerinde bir hayli virüs ve tehdit olaylarından sonra bu tarz android vpn uygulamalarını kullanmamız koşul oldu. VPN uygulamaları sizin ip adresinizi gizler ve trafiğinizi şifreler, bu sayede web siteleri sizin hakkınızdaki bilgileri kolaylıkla çekemez. Bunlara kredi kartı bilgileri de dahil. AdGuard VPN PRO APK ise oldukça kolay tasarlanmış ve muhteşem bir şifrelemeye sahip. Hemen aşağıdan fiyatsız ve pro sürümünü indirip kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Spotify Music Premium Mod Apk indir 2021

Adguard Vpn Pro Apk

Adguard Vpn Pro Apk

AdGuard VPN PRO En iyi android VPN uygulaması

Yayıncı AdGuard Software Limited, son derece emin bir reklam engelleme sistemi yayınladı ve kullanıcılardan pozitif geri bildirimler aldı. Şimdiye kadar, bir VPN aracı başlatmaya başladılar ve büyük destek aldılar. İnternete güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan tamamiyle fiyatsız bir uygulamadır. Fiyatlı bir uygulamaya yatırım yapmak için çok fazla parası olmayanlar için bu mükemmel bir seçenektir.

Üstelik çok kullanıcı arkadaşı ve kullanımı kolay görünüyor. Tam manasıyla ustalaşabilmek için yalnızca 5 dakika içinde tanışmanız gerekir – uygulamayı otomatik olarak çalıştırmanız için ilk adım. Kullanıcıların, uygulamanın çalışmasına müsaade etmek için sadece görevleri değiştirmesi gerekir. Bir sonraki işlemde, her şeyi etkinleştirebilmek için ona dokunmanız yeterlidir.

Adguard Vpn Pro

İnternet kullanırken görünmez olun

İnternette seans açtığınızda, tüm bilgilerinizin yönlendirici aracılığıyla iletilmesi gerekecektir. Talihsizseniz, şahsi bilgilerinizi kötü niyetle tasarılayan bilgisayar korsanlarıyla hemen karşılaşacaksınız. Rastgele bir zorluk yaşamadan bilgileri kolayca çıkarabilecekler. Bu vaziyette irtibatınızın şifrelenmesi gerekir. İnternete her ulaştığınızda, hiç kimse ona ulaştığınızı bilmeyecek zira her şey şifreli. İrtibatınız saklı ve IP adresi dahi görünmüyor. İnterneti nerede kullanırsanız kullanın, asla bilgi teknolojisini kullanan hiç kimse tarafından ihlal edilemez.

Dahası, ziyaret ettiğiniz ancak başkalarının bilmesini istemediğiniz bir takım internet siteleri var. “AdGuard VPN” ayrı olarak onu gizlemenize yardımcı olur. İnternet sağlayıcısı dahi hiçbir şey bulamıyor. Böylelikle her şeyin netlikle saklı olduğundan emin olabilirsiniz. Seans açma konumunuz saklıdır, böylelikle istediğiniz rastgele bir internet sitesine gidebilirsiniz. Bir takım internet siteleri belirli ülkelerde engellenmiştir, bu yüzden bu özellik son derece uygundur.

Adguard Vpn Pro

İlginizi Çekebilir: Valheim Shield Edition Hile

Nasıl Kurulur?

  • “adguard-vpn-mod-sonradangamer.com.apk” adlı dosyayı indirin.
  • Cihazınıa kurulumunu gerçekleştirin.
  • Uygulamaya girin keyfini çıkarın.
  • İlginizi Çekebilir: Instagram Plus OGInsta Plus Apk

Mod Özellikleri

  • Pro özelliklerin kilidi kaldırıldı.
  • Sınırsız veri aktarımı.
  • Üyelik süresi bittikçe yeni eposta adresi girerek sınırsız kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

 

indir

AdGuard VPN PRO APK İndir İndirme linki 1

AdGuard VPN PRO APK İndir ALTERNATİF LİNK

AdGuard VPN PRO APK İndir ALTERNATİF LİNK

İlginizi Çekebilir: IDM Mod Apk (Lite) Android

Yeni mod apk ve hileler yakında gelecek  bizi takipte kamaya devam edin 🙂

Yorum Yap