AdGuard VPN Pro Apk İndir v1.0.136 – Temmuz 2020

AdGuard VPN Pro v1.0.136 Apk İndir – Temmuz 2020, Adguard Software Limited tarafından geliştirilen ve Google Play Store’da henüz erken erişimde olan bir android vpn uygulamasıdır.

AdGuard VPN Pro Apk İndir 10 senelik reklam engelleme deneyimiyle AdGuard bir adet VPN çıkartmak istemiş ve gayet de becermiş. Kendine has saklılık özellikleri, özürlü internet siteleri açma, sınırsız trafik ve hız özellikleriyle dikkat çeken uygulamayı indirGO.club farkıyla indirebilirsiniz.  Son senelerde internet üzerinde bir hayli virüs ve tehdit olaylarından sonra bu tarz android vpn uygulamalarını kullanmamız koşul oldu. VPN uygulamaları sizin ip adresinizi gizler ve trafiğinizi şifreler, bu sayede web siteleri sizin hakkınızdaki bilgileri kolaylıkla çekemez. Bunlara kredi kartı bilgileri de dahil. AdGuard VPN ise oldukça kolay tasarlanmış ve muhteşem bir şifrelemeye sahip. Hemen aşağıdan fiyatsız ve pro sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Bağlantınızı şifreleyin, IP adresinizi ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini (İnternet sağlayıcınız dahil) herkesten gizleyin ve web’de anonim olarak göz atmanızı sağlayın. Konumunuzu gizleyin ve trafikle ilgili herhangi bir sınırlama olmaksızın coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin veya içeriğin engelini kaldırın.

 

AdGuard VPN’e neden ihtiyacınız olduğu hakkında daha fazla bilgi:
– Gelişmiş Gizlilik Koruması
– Web sitelerinin ve içeriğin engellemesini kaldırın
– Hız ve Sınırsız Trafik
– Kayıt Politikası Yok

görseller
AdGuard VPN Pro Apk İndir

AdGuard VPN Pro Apk İndir

kurulum

  • Aşağıda vermiş olduğum linkten apk dosyasını cihazınıza indirin.
  • İndirmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra indirmeyi cihaz hafızasına veya sd karta indirdiyseniz bulup kurulumunu yapın
  • Kurulumu tamamladıktan sonra cihazınıza uygulama yüklenecektir doya doya kullanın.
indir
download

Link 1 Adguard Premium Google Drive

download

Link 2 Adguard Premium Yandex Disk

⇓ İlginizi Çekebilir!⇓ 

instagram Gizli Profil Görüntüleme

Alternatif Postegro instagram gizli profil görüntüleme

bize görüş ve isteklerinizi iletişim kısmında ve yorumlarda bildirmeyi unutmayın.  Diğer Pubg Mobile hilelerimiz için Playerunknown’s Battlegrounds Mobile sayfasına bakmanızı tavsiye ederim.

Görüşlerinizi ve yorumlarınızı lütfen bizlere bildirin görüşlerinizi önemsiyor ve dikkate alıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşıp eklenmesini istediğiniz hileleri bildirebilirsiniz.

Hangi hileleri istediğinizi lütfen yorumlarda bildiriniz..

Yorum Yap